icon

http://www.ikea.com/sk/sk/
Proste ju Zbožnujem😍 áno priznám sa, som na nej "zááávislááá" IKEA moja jediná
heh 😀😀😀

avatar

Už sa z nej da objednavať? 🙂

10. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@adelka992 práveže nie fnuk 😢...iba osobne ked chodím do Bratislavy tak sa vybláznim💃

10. feb 2017
avatar

@motylik222 ale sa mi zdá, že chceli aj eshop spustiť niekedy na jar 🙂

10. feb 2017
avatar

@adelka992 to by bolo skvele,poznám pár mamičiek čo ponukaju na e-shopoch ,ale skoro 50% s navýšením+ešte aj doprava,keby mali také priamo od nich za rovnaké ceny🙂

10. feb 2017
avatar

@motylik222 to vieš oni si prihodia keď vedia,že ľudia to chcú a sú schopny toľko zaplatit navyse

10. feb 2017
avatar

@adelka992 ved toto,vela kupuju aj za také ceny...no ja si vždy počkám na cestu do Ba nikdy neobídem ked som tam ,to by bol hriech haha tak dufajme že potešia čoskoro aby mali ten e-shop👍

10. feb 2017
avatar

V CR uz eschop funguje ale maju dost drahe postovne...

10. feb 2017
avatar

boze baby a neviete, kto tak kupuje? potrebujem odtial 2 veci...a nvm kde na koho san obratit...dakujem

10. feb 2017
avatar

@bambulka173 ja mám dávnejšie oblubenu na mimibazar tuto Danielku
http://www.mimibazar.sk/kocada

10. feb 2017
avatar

@bambulka173 skús dagi8 ona vzdy ochotne nakupi

10. feb 2017
avatar

@adelka992 peknu nedelku,teraz som nakukla na stránku Ikea a že by to už spustili?!
http://www.ikea.com/ms/sk_SK/pages/customer_ser...

19. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@motylik222 nerozumiem tomu to je z CZ?

19. feb 2017
avatar

@adelka992 nie nie ,to je naša slovenská Ikea a spustili to predsa teraz po 15tom 🙂

20. feb 2017
avatar

@motylik222 takže huraaa nakupovať ;)

20. feb 2017