Ahojte, bol niekto z Vás na dovolenke v Egypte ale s recovou bariérou? Ja viem akurát tak iba základy z angličtiny nič viac a bojím sa,že sa tam nedorozumiem 😒. Boli sme len v Bulharsku ale tam rozprávali po česky všetci. Vyzerám ako debil ale ja sa normálne obávam že či by som tam už na letisku nezabludila 😂🙄
My sme boli v zime. Obaja mame len zaklady AJ a dohovorili sme sa lahko. Zrejme preto, že ich AJ bola na rovnakej úrovni ako tá naša😂Ruky-nohy a tak 😂 ale delegát vedel po slovensky, keď bol problém rak on to vždy vyriešil☺
Ved ani oni nevedia poriadne po anglicky len taku hatlaninu...tam sa clovek.bez problemov dorozumie a cez cestovku mas delegata takze no problem keby ste nieco potrebovali
@mpmhmp ano presne ako kacicky za sebou😂😂😂nemas sa kde stratit a ver tomu ze aj kufor si najdes👍
@mpmhmp presne ako pise
@vilmuskaaa ako kacicky 😃.. a delegáti si vas budu volat podla hotelov.
Ďakujem dievčatá hneď som kludnejsia 😁
@luizina
@vilmuskaaa
@adel1410
Ešte mi môžte prosím poradiť cestovku cez ktorú ste išli?
A ešte jedna otázka ako je tam na konci apríla?? Vzduch a voda
Moja mama ide v polke maja a uz je tam cez 30 stupnov az 35 ale voda vraj studena
Na konci aprila teplucko voda troska studensia...bola som aj v auguste hotove peklo
My sme isli cez invia.sk ale skus ísť eti.cz .. Oni spolupracujú s inviou. Kvazi su ako kmenova cestovka ☺
Ak pojdes cez cestovku, tak skoro kazda ma delegata tam a ti rozpravaju dobre cesky. Aj my sme tak boli.. inak by som bola aj ja stratena 😅, lebo nam bolo povedane ze neni problem nemecky (co viem).. ale bol problem a vsetci len anglicky a aj to pre mna dost nezrozumitelne. Treba sa v cestovke na delegata pytat.