Ahojte, chceme ísť na budúci víkend do Vysokych Tatier, viete mi poradiť nejakú takú trasu ( výlet v Tatrách ) čo zvládne aj malé dieťa?
Štrbské - Popradské som raz už bola a to moje dieťa nedá 😒 neviete či k vodopádu je bližšie?
ak neda Strbske - popradske tak vase moznosti sa riadne scvrknu..... lebo to je jedna z najlahsich prechadzok.... potom uz len lanovka na lomnicak alebo tak ako ti napisala vulka.....
Choďte do Roháčov, tam sa dá ísť k pliesku pri Tatiakovej chate. Vychádzka pre kočíky v peknom prostredí.
Strbske-Popradské keď tak po asfaltke,nie cez les,ale ta asfaltka je riadny stupak..Ale tu trasu Starý Smokovec-Hrebienok podľa mna v pohode zvládne,pripadne ísť na Hrebienok lanovkou a odtiaľ pešo na Rainerku 🙂
Na skalnate pleso lanovkou a odtial na zamkovskeho chatu a hrebienok...dlhsia tura, ale nasa 3,5 rocna ju dala
Ja si myslim, ze prechadzka na popradske naozaj nie je narocna. Ani vyskovo ani dialkovo.
Potom jedine studenovodske vodopady, to presla moja vtedy 2,5 rocna sama.
Pripadne okolo strbskeho plesa - ale to povazujem za beznu prechadzku.
Pripadne zamkovskeho chata.
Ďakujem žienky už si dačo vyberieme a vymyslíme 🙂
Strbske-popradske pleso, starý Smokovec-Hrebienok-veľké vodopády, Štrbske pleso-vodopád skok