Ahojte, chodia tehotným keď sú na PN kontroly?
samozrejme ako každemu je to o nahode
Vážne? Lebo kamoška sa teraz bojí ísť aj von , nemá ani žiadne vychádzky. Ja keď som bola tehotná mne bolo povedané že kontrola mi nepríde
Ano chodia
Mne pocas celeho tehu a to som bola od zaciatku nebola ani raz kontrola.
a preco nepovie doktorke ze chce vychadzky? aj ja som pn pomaly od zaciatku tehu .. a normalne som si vypytala vychadzky to musia dat ..
Mne bola z 3 mesiacov co som bola PN kontrola 2x. A to som mala vychadzky od 8:00-20:00. Takze nech je radsej doma.
Boli tu už také skúsenosti, že dr.dal neobmedzené vychádzky 🙂 nech sa porozpráva z dr 🙂
Ako nic v zlom ale tehotna zena ktora robi v zasmradenej fabrike natahuje sa z gyterboxami automaticky ju doktor vypise a neznamena ze zatoze jej socialka peniaze posiela nema pravo sa ist vyvetrat a nie lem trcat 9 mesiacov doma.Na vychadzky narok ma nemusi byt pn len ta co krvaca alebo neviem co kazdy nesedi iba v kancelarii zase...
@kajustek2007 tu sa neriesi,kto ma narok na pn..ale aka diagnoza ma vychadzky...kazdy m a pravo na pn..to je jasne
Chodia