Ahojte, dala ste si niektorá v dospelosti strojček na zuby? Ja chcem na horné zuby, neviete mi povedať,že čo by ma to približne stalo? Ďakujem
@bielavila v KE.Od nás z PO viem,ze tam chodia lebo je ovela lacnejsi.
1. aug 2018
@bielavila 1000€ ano tak sa u nas pohybuju.
1. aug 2018
@tanaalexdenis tak to je pphodka aj sestra bola v ke a vysko ju okolo tisickx, sle to uz 5 rokov dozadu tak som ratala, ze bude drahsie, v Ba aj okolo 4 tisic stoji
1. aug 2018
@bielavila no ja som bola zistovat a to cca 2 roky dozadu.
1. aug 2018
mpmhmp
autorNo ja som rátala s tým že 1000€ ak by to bolo viac tak neviem či už nevydrzim aj s takými ako mám 😒
1. aug 2018
Ja by som si dala aj si idem setrit, cena okolo 3 litrov ratam