Ahojte, poraďte čo robiť. Kúpili sme včera sedačku zaplatili a odišli. Kúsok odtiaľ bolo Tesco tak som išla nakúpiť a priateľ čakal von a zatiaľ na sedačke zbadal že je na nej diera. Išiel tam a povedali mu že zoberte ju domov a reklamujte a buď nám ju precalunia alebo vymenia za druhý kus lenže na novú by sme čakali 15 týždňov 😲. A ja viem že na sklade majú dva kusy. Ako to mám riešiť?
Bez udania dovodu sa da vratit do 7 alebo 14 dni. Tak keby ste ju isli vratit a potom kupili novu? Mozte sa vyhovorit, ze ste dostali a druhu zbehne kupit niekto iny. Ci to je moc prespekulovane?
Podla mna ju mali zobrat hnes spat😠
mali ste ju hned ist vratit. do 7 dni mozes hoci co vratit.
Hneď vrátiť pokiaľ vám neponúkli okamžitú výmenu.
Jedine reklamacia, to kludne mohli riesit uz vcera..... Asi sa im nechcelo..... Reklamaciu zo zakona musia vybavit do 30 dni....
@stastna17
@gabi1024 vratit do 7-14dni moze len ked je to internetovy obchod. Na Ziadnu kamennu predajnu sa to nevstahuje, pri niektorych obchodoch je to len sluzba nadramec zakonu
No, volala som tam že ako to mienia riešiť a pošlú sem technika a on rozhodne či ju zoberú preč alebo to precalunia. Ale na začiatku sa ma tak blbo spýtali že či to chcem reklamovať?
Odstupenie od zmluvy.mali ste si dat zavolat veducu