Ahojte, syna v stredu ockovali do ramena ( 5 ročné očkovanie ) vo štvrtok v pohode a v piatok večer ruka spuchnuta a červená do teraz ani studené obklady nezaberajú, otázka znie čo s tým? A mali to aj vaše deturence?
Aj moj syn mal.dokonca sa mu zapálila lymfatická uzlina.octanovú masť nie, meknú z nej kosti, my sme potierali fenistilom a pomohlo. Mal to spuchnuté od ramena po lakeť 🙁
2. dec 2017
2. dec 2017

Ano, mala opuchnute cele rameno, pomohla octanova mast, ale v mieste vpichu bolo opuchnute (taka gulicka) dlhsie.