Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
mravenek
8. jún 2021
1013 

Súťaž s Baby Dove pre najmenších

Leto sa nám už konečne hlási horúcim počasím a príjemnými slnečnými dňami. K tomu neodmysliteľne patria bazény, kúpanie, slnenie, ale tiež zvýšená záťaž pre pokožku. A to práve u tých najmenších. Najmä chlórová voda vie potrápiť detskú pokožku, keďže veľmi vysušuje. Po namáhavom letnom dni si určite zaslúži odmenu. Aj preto som sa rozhodla pripraviť súťaž pre vašich drobcov o dva balíčky z rady Baby Dove, ktoré detičkám poskytujú starostlivosť o celé telo. Zapojiť sa je skutočne jednoduché, tentokrát však budeme súťažiť priamo v našej skupine Dove - pre skutočné ženy. Zapojte sa a doprajte svojim malým miláčikom hydratáciu, jemnú starostlivosť a ochranu. Všetky podmienky, ktoré musíte splniť, nájdete v závere článku.

Kozmetika Dove má pre detičky hneď štyri rady produktov, v ktorých má zastúpenie umývací gél, šampón, telové mlieko a nechýbajú ani vlhčené obrúsky.

Baby Dove Rich Moisture v sebe spája starostlivosť o celé telo, a to vďaka umývaciemu gélu, šampónu, krémovej tablete na umývanie, telovému mlieku a vlhčeným obrúskom. Výrobky majú vône špeciálne navrhnuté pre pokožku detí, každý poskytuje jemnú starostlivosť a súčasne zanecháva vaše dieťatko jemne prevoňané.

Baby Dove Sensitive Moisture. V tejto rade si prídu na svoje aj deti s citlivou pokožkou, ktorá má sklony k podráždeniu. Výrobky sa citlivo starajú o vaše bábätko od hlavy až po päty. Neobsahujú vonné látky a majú neutrálne pH. Zároveň dodajú pokožke potrebné živiny a tým udržujú prirodzenú vlhkosť.

Dove Baby Derma Care je určený detičkám, ktoré majú sklon k ekzémom. Prebiotický gél je vhodný pre ultra jemné čistenie a hydratáciu pokožky, neštípe v očiach. Je vyrobený bez sulfátov, umelých farbív a vôní. Krém následne citlivú pokožku vášho bábätka upokojí. U nás je táto rada veľmi obľúbená, keďže stredná dcérka má atopický ekzém.

Dove Baby Calming Nights poskytuje dokonalú starostlivosť o pokožku dieťatka po kúpaní. Telové mlieko s upokojujúcou vôňou kamilky a teplého mlieka intenzívne vyživuje a hydratuje detskú citlivú pokožku počas noci. Pre nás je táto vôňa naozaj čarovná a najstaršia dcéra sa s krémom natiera každý večer, aby mala krásne sny.

Ak si chcete kozmetiku Baby Dove vyskúšať priamo doma, neváhajte sa zapojiť do súťaže. Stačí splniť nasledovné podmienky.

  • Stať sa členkou skupiny Dove – pre skutočné ženy: Dove - pre skutočné ženy
  • Pridať do skupiny pod príspevok o vyhlásení súťaže komentár, prípadne fotografiu a opísať, s čím sa spája vaša predstava leta, čo máte na tomto ročnom období najradšej
  • Nezabudnúť pripojiť  #letosdove
  • Zapojiť sa môžete do 29. júna
  • Dve výherkyne žrebujem 30. júna

Vaša ambasádorka Katka 

#dove#babydove#dovejeiny

#letosdove - ako kazdy milujem leto i ja, najradsej mam letne rana, alebo letne podvecery... prechadzky, zmrzlinky, stretnutie s kamaratmi, chladene napoje, sandale :D... vsetko co k letu patri...

9. jún 2021

#letosdove - milujem leto aj najmä preto, že môžeme byť s deťmi skoro celý deň na dvore, kúpať sa, trampolína, prechádzky a najlepšie je to, že nemusíme deti obliekať len kraťasy, tričko a ide sa von 🙂

9. jún 2021
Autor komentár zmazal

#letosdove - leto je úžasné po každej stránke, hlavne pre niekoho kto nemá v obľube zimu😅 chodíme na záhradu, nasadili sme palmy okolo bazéna, práve už napúšťame, teším sa na spoločné chvíle strávené s rodinkou 🧡

9. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@kovarovicova dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

9. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@lesstat dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

9. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@zsuzsa001 dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

9. jún 2021

#letosdove dove znacku milujem, kvalita za rozumnú cenu! Babatko pride do par dni cize toto leto bude pre nas to najkrajsie,je to nase prve a velmi vytuzene😊 tesim sa ako ho budeme kupat,natierat takze vyhra by nas potesila,lebo aj my sme verni znacke Dove😊 cize nase leto bude uz navzdy spojene s vonou babatka!

10. jún 2021
Autor komentár zmazal

leto je úžasné po každej stránke, hlavne pre niekoho kto nemá v obľube zimu😅 chodíme na záhradu, nasadili sme palmy okolo bazéna, práve už napúšťame, teším sa na spoločné chvíle strávené s rodinkou 🧡

10. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@ivana2504 dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

10. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@goginka21 dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

10. jún 2021
mravenek
autorAMBASÁDORKA

@bogdanovska dievčatá treba čítať pravidlá 🙂 súťaž prebieha v skupine Dove - pre skutočné ženy

10. jún 2021

Začni písať komentár...

Odošli