icon
1 / 1
avatar

Áno, stále sme používali a používame... Roky už mydlá prírodné z farmy... A k tomu tá krásna vôňa 🙂

24. máj 2021
avatar

Ja doma tuhe mydla pouzivam cely zivot, tekutym som nikdy neprisla na chut. A ked vidim najmladsieho syna, ako si niekedy na svoje malicke rucky vystrekne plnu davku toho tekuteho a hned vopcha ruky pod vodu, tak vidim ako to ide z flasky rovno do odtoku, bez toho aby to splnilo svoj ucel. Takze aj z praktickeho/ekonomickeho/ekologickeho hladiska su tekute mydla podla mna somarina

24. máj 2021
avatar

Ja som sa k nim vrátila keď som zistila že je to "liek" na moju alergiu na zimné obdobie 🙂 mám aj mydla na vlasy a telo ale tieto na ruky si v rukách užívam a to isté aj dcérka, spieva si pritom "ruky, ruky, čo ste robili? V záhrade sme kvety sadili,..." 😀😀😀

24. máj 2021
avatar

Áno používame, a ja ich dávam aj do skriniek k oblečeniu. Milujem tie vône.

24. máj 2021
avatar

Vôňu Dove mám rada, používam tekuté mydlo, tuhé vôbec už roky.

24. máj 2021
avatar

@kikosik presne, krásne prevoňajú šatník 😉

24. máj 2021
avatar

@adelusha s tými deťmi je to veru pravda...

24. máj 2021
avatar

@patka06 za mňa tiež Dove láska 🤍

24. máj 2021
avatar

@patrishapat super skúsim aj ja s babami zaviesť 😉

24. máj 2021
avatar

@risolino aj mne príde ta vôňa tuhých mydiel intenzívnejšia😊

24. máj 2021
avatar

@mravenek u nas naj medovka s citronellou... ta vona je neskutocna 🙂

24. máj 2021
avatar

pouzivame dost, Dove normalne v kupelni na ruky (mame aj tekute, aj tuhe), to tuhe vonia pekne len na zaciatku, pravdepodobne je na povrchu nejaky parfem, ktory sa vymyje. A na plet mam tuhe arganove mydlo, na sprchovanie (nepouzivam kazdy deñ) tuhe kokosove, obidve bez parfemov, necitit ich nicim

25. máj 2021
avatar

Dove tuhe mydla jsou fajn, hlavne okurkove davam mezi obleceni, povleceni, rucniky a pak to krasne voni, i kdyz dcera otevre skrin, tak sama vune po Dove♥️ Ale pouzivame i v koupelne na ruce, nekdy vezmu tuhe, nekdy tekute. Ale vzdy mame oboji.... Dove je top ♥️

25. máj 2021
avatar

@jimaemku aj za mňa je to vôňa čistoty 🙂

25. máj 2021