Januárová súťaž : Čo nesmie chýbať v prebaľovacej taške?
Ideme von! Stres, panika - mám všetko? Plienka, vlhčené, jedlo, pitie,....áno mám všetko - pre dieťa. 😂Sebe som samozrejme zabudla zobrať pitný režim veď hlavne že Lina má aj teplý čajík aj vodičku .... 😅.

Každá maminka to asi pozná. Základ materskej, ktorý sa stane jej každodennou realitou. Fashion kabelku vymení aspoň na čas ( ktorý trávi s dieťaťom) za praktickú prebaľovaciu tašku a keď dieťa začne utekať na všetky strany ruksak ( ktorý som nemala od strednej školy ) na plecia a ide sa! 😅😂
Veď hlavne, že mám voľné ruky a všetko potrebné so sebou. Čo mať vždy v tejto taške ,,prvej pomoci "zbalené?
U nás nesmú chýbať tieto výrobky:
1) Plienky - Fred&Flo - premium - vždy mám v taške aspoň dve a z toho vždy jednu, ktorá je nohavičková. Veľakrát sa mi stalo, že nebol po ruke prebalovací pult a vtedy bolo jednoduchšie nasunúť pantsy - Fred&Flo.
2) Vlhčené obrúsky - základ všetkého a na všetko. Prebaľovanie, špinavé ruky - tvár. Fred&Flo má aj praktické cestovné balenie vlhčených obrúskov kde ich je 20 kusov a nezaberú veľa miesta. 🙂

3) Vrecká na použité plienky Fred&Flo - Vždy si hodím zo dva do tašky na použité plienky, špinavé oblečenie či zbytky jedla, ktoré nemám kde vyhodiť. Prevoňajú celu tašku!

4) Bavlnené utierky Fred&Flo - další obľúbený výrobok. Vždy si vytrhnem zo 5 lístkov, ktoré si dám do taštičky a keby náhodou treba vodu mám po ruke utrel čo potrebujem. Napríklad padnutý cumlík 😂😅🤣.
5) Hydratačný krém Fred&Flo -75 ml - pomocník na všetko nie len pre dieťa ale aj maminku. Veľkosť akurát a výborný na suché miesta či ako ochrana pred zimou.
6) Krém proti zapareninám Fred&Flo - klasika, ktorá nesmie chýbať pri prebaľovaní.
7) Prebaľovacia podložka Fred&Flo - základ pri prebaľovaní pokiaľ sa chceme vyhnúť nehode. 🙂

To je základ, ktorý musí byť a potom ešte samozrejme: náhradné oblečenie, podbradník, niečo na jedenie, pitie, malá hračka ako prvá pomoc 😂😅.
Čo nesmie chýbať u vás? Bez čoho sa v prebaľovacej taške nezaobídete?
Podmienky súťaže sú dve:
1) Napíšte mi do komentára 2) Dajte like na tento článok !
V nedeľu 2. februára vyberiem jeden komentár, ktorý získa balíček produktov #fredandflo !
Odporúčame
U nás musí byť antibakteriálny gél a niečo sladké maminke na nervy 😁😁
Plienky, náhradné oblečenie, vlhcene utierky, niečo mňam pre starších
Plienky Fred a Flo, jedlo a pitie pre male fesandy a hracka do rucicky.
Jednoznačne vlhčené utierky(ak by som iba jednu vec mala vybrať).... ďalej, plienka bavlnená aj jednorazová,krem na riťku , ovocná taštička A chrumky 🙂
U nás poduska na sedenie, ktorú ľahko zmotam a zbalim. Keď si chcela mala sadnúť alebo ja, a lavičky boli hlavne v zime a na jeseň studené, je to idealne riešenie.
U nás je základ plienky,jednorázové vlhčené utierky, Sudocream a chrumky 🙂
Vlhčené utierky, plienka a krém toto nemôžme zabudnúť a potom ostatne veci ako nejaké pochutinky, pitie a pod
Vlhčené obrúsky, plienky, vreckovky, prebaľovacia podložka, náhradné oblečenie, podbradník a samozrejme niečo na papanie a pitie
No nakoľko mi chodíme von tak na hodku,menej, prebaľovaciu tašku ani nebravam. Ale keď už, tak plienky, vlhčené, pitko a mňamka 🙂
My sme nosili a aj teraz budeme tiež nosiť plienky,vlhčené,prebalovaciu podložku,oblecko,látkovú plienku,krém na riťku,krém na tvár,sáčky na plienky použité,balzam,dezinfekčný prípravok na ruky,mnamku,vodu a hracku. 🙂
U nas plienky,vlhcene utierky, puder, dezinfekcny gel ,vreckovky klasicke, a mikro.vrecko na odpadky 🙂 + vselijake chrumky,piskotky a "papi" ( ovocne kapsicky) a este ponozky.. Tie tam nosim stale keby nieco!
Jednoznačne plinočky, vlhčené a voda 🙂
Plienky, vlhčené servítky, pitie a piškoty mám v každej kabel(k)e 🙂
Jednoznačne plienky, vlhčené, náhradné oblečenie , čaj a chrumky 🙂
vlhčené, plienka, chrumky
Plienky,vlhcene utierky,krem na zadok,jedlo pre starsiu aj mladsieho,pitie,podbradnik,cumel aaaaa penazenka😀lebo po ceste mame vzdy obchod
Urcite prevarena voda 😘
Plienky, vlhcene utierky, lizatko pre pripad nudze 😆 a auticko 🚗
Vlhčené obrúsky,plienky, vodičku-čajík,krém na tvár a peňaženka aby sme mohli ísť kúpiť nejaké maškrty 😀
Ak vyberiem jednu vec tak sú to malé vlhcene mam v každej taške jedno balenie 😉
Noo spominam si velmi detailne💗. 2ks jednorazove plienky, 1 bavlnenu plienku, vlhcene utierky, prebalovaciu podlozku, hryzatko, piskaciu knizocku, podbradnik, rybilku🙂.
Jednorazove plienky,latkovu plienku,vlhcene,prebalovaciu podlozku, oblecenie na prezlecenie v pripade nehody 🙂
Plienky, vlhčené obrúsky a kukuričné chrumky 😆
Odkedy mam deti mam taky mini zoznam... Prebalenie, prezlecenie, papanie, pitie, hranie (nejake hracky na zabavu), zubky (rastu nam zubky tak nieco na ne), penazenka, telefon, latkova plienka... tento zoznam uz mam "zakodovany" v hlave a podla neho vzdy idem 🙂
Určite plienky utierky preb.podložka krem na zadok cumlik bavl.plienka nahr.oblečenie hrkalka 😜
Urcite vlhcene obrusky, plienky a podlozka na prebalovanie
Okrem plienok, vlhcenych, látkovej plienky, kremu na zapareniny, podložky na prebaľovanie, ešte dezinfekčný sprej
Vlhcene, plienky, voda a nejaka maskrta
Vlhčené, jedlo, pitie 😂
U nas vlhcene obrusky,plienky, čajík,maškrta a samozrejme cumlík.
Vlhcene, plienky, nahradne oblecenie, ovocie, maskrta,
Vlhčené obrúsky plienky aspoň 3ks púder sulfotionovy .. náhradné oblečenie sáčok hygienické vreckovky .. dudlik .. voda vo fľaške .. bavlnená plienka .. deka (keď je chladnejšie) .. nejaká mňamka ..
Vlhčené obrúsky, plienky, čaj, ovocná výživa 😉
Všetko ako si napísala. My teraz dosť času trávime vonku a tak si neviem predstaviť, že by mi chýbal v batohu teplý čajík, krémik na tváričku ako ochrana pred chladom a náhradné rukavičky 😊 Ak ideme ďalej treba nám úplne všetko čo je v článku 😉
Ja mám už baby väčšie,skolkarku a školáčku,ale rada by som prípadnú výhru venovala kamoske a novoske Sabinke♥️....keď už sme sa konečne vychystali🤣,nikdy nemohlo chýbať niečo na papanie,chrumka v ruke zachránila už veľa situácii😊alebo nejaká zabudnutá hračka,tooolko záujmu už ta hračka ako v tej chvíli nemala dávno🤣🤣🤣
Jednoznačne plienky, vlhčené obrúsky, prebaľovacia podložka, krémik na zadoček, malá hračka a niečo pod zub. Keď ideme do obchodu tak peňaženku, kľúče a mobil😆
Pocas leta som mala paniku z rozbitych kolien, takze kapsicka rychlej pomoci - vreckovky, dezinfekcia, leukoplast, omnistrip 🙂
Jednoznacne vlhcene utierky,tie mame vsade,v kazdej izbe v dome,v aute,v taske..😁😁😁a najlepsie su tie zelene fred&flo👍🏼
U nás hocičo na zahryznutie a tým pádom aj vlhčené obrúsky
Všetko možné.
Polovička domu
U nas hlavne vlhcene, plienky, podlozka, nahradne oblecenie, keksik a vselico co sa mi este zmesti 🙂
Veci na prebalovanie, vodu, cumel a nejake jedlo nesmie chybat
Plienky, vlhčene, čajík, niečo na jedenie ako úplatok aby som mohla nakúpiť a prebalovacia podložka 😊
plienky, vlhčené, sudocrem a chrumky 🙂
Plienky,prebalovacia podlozka,samozrejme vlhcene,leukoplasty a dezinfekcia,nahradny dudel,nieco na jedenie a pitie,nahradne oblecko..
U nás nesmú chýbať plienky, vlhčené obrúsky, čistá voda na pitie a nejaká hračka
U nás nesmú chýbat plienky,zvlhčene obrúsky,voda,chrumky,gel na ruky,dudliky,
Určite musím mať plienky, vlhčené, antibakteriálny gél, nejakú maškrtu a vodu pre deti, náhradné oblečenie, dezinfekcia, leukoplast, peňaženka, kľúče, mobil...
Prebaľovacia podložka, plienky, vlhčené, kremík, sáčky na plienky, papierové vreckovky, voda, chrumky... Dudlík, ktorým ho viem ukľudniť ak má svoju "náladu" 🙄.
Pre seba si vždy beriem cukrík, ak aj náhodou zabudnem na pitný režim, tak ma cukrík zachráni, od hladu aj smädu 😋. A antibakteriálny gél, ktorým si často dezinfikujem ruky.
U nas musia byt vlhcene obrusky, krem, voda, servitky a antibakterialny gel
U nás určite nesmú chýbať vlhčené obrúsky, lebo náš malý synček je také malé 🐖🙂 a fľaša s vodou.
Určite vlhčené, pitie, niečo pod zub, antibakteriálny gél, doklady..




Pre niekoho uplna zbytocnost ale u nas balzam na pery hipp. 😉