icon
avatar
mummylina
Správa bola zmenená    27. dec 2019    

Náš domáci welness 🙂 💦❤️ a najlepšia pena z #fredandflo

Aj vaše detičky sa vždy tešia z peny ? Každú odpoveď odmením 💙💙💙

avatar

Vydrží ta pena dlho? Ja som kúpila jednu inú a to bolo na tri kúpania a je po celej fľaši 😀

27. dec 2019
avatar

@janba ja dávam veľmi málinko a máme plnú vaňu dve. Máme to 500 ml balenie a teda dlho 🙂

27. dec 2019
avatar

Áno miluje myslí si, že je to bublifuk a vola to bajaja 😂😂😂

27. dec 2019
avatar

No tak nabudúce musím skusit túto 🙂

27. dec 2019
avatar

Jasné že áno čím viac peny tým lepsie 😂

27. dec 2019
avatar

Aj naši milujú penu a hlavne keď si s nej robia fuzi,bradu či účes 🤣

27. dec 2019
avatar

@domca1508 tak to je super názov 😂😂😂😅 malý princ Bajaja 😍

27. dec 2019
avatar

@janba určite odporúčam. Využívam aj ja samostatne pri kúpaní. No priznám sa :( Kradnem ju Line 😂❤️🤣

27. dec 2019
avatar

@petra0801 áno to u nás asi ešte len príde. Ale ako deti sme si ju dávali do pohárikom že máme pivo 😂😅

27. dec 2019
avatar

Keď sa niekedy nechce ist kúpať, pena je najlepšia motivácia 😊😊

27. dec 2019
avatar

Pena je super, naši sa vždy vysantia. My mame radi sladké vône...

27. dec 2019
avatar

Jasne. Aj ked si tato napusta vanu. Ja mu pridam penu, maly hned zbada a uz sa vyzlieka 😁 a tak sa kupu spolu a ja mam volno 😁

27. dec 2019
avatar

@trubi máš ideálne vymyslené 🤣😂👍

28. dec 2019
avatar

@eila88 a hlavne tá radosť keď to zbadajú 🙂
@slamienka Aj ja pre seba. 😅😍Pre Linu sa snažím naozaj neutrálne a hlavne aby ju neštípali v očkách.☺️

28. dec 2019
avatar

Mal obdobie kedy voooobec nechcel penu 🤷🏻‍♀️

28. dec 2019
avatar

Ano moje deti si penu vedeli uzit🤩

28. dec 2019
avatar

samozrejme, ani ju v nej nevidiet 😍

28. dec 2019
avatar

U nás dnes takto 💕☺️

28. dec 2019
avatar

@1ivucha1, @atrejkacucu, @brendaa, @domca1508, @eila88, @janba, @juliettka88, @lara02, @petra0801, @slamienka, @trubi Letia k vám srdiečka pre radosť ! 🙂

29. dec 2019
avatar

@1ivucha1 to vážne? Ale tak zase mu bola potom vzácnejšia 🙂

29. dec 2019
avatar

@brendaa ako všetky! A nie len deti 😂😅

29. dec 2019
avatar

@juliettka88 tak to mám najradšej aj ja mega veľa peny 🙂

29. dec 2019
avatar
29. dec 2019
avatar

@mummylina dakujem 💖

29. dec 2019
avatar

Bez peny ani do vane nevojdu.

29. dec 2019
avatar

Ďakujem💕

29. dec 2019
avatar

@lumajka majú to premyslene 🙂 posielam 💙

29. dec 2019