Áno používame nohavičky, lebo má vsice len 9 mesiacov, no stava sa na nohy a nevydrží ležať ani kým mu zapnem plienku. Takže pre mňa súper vec 👍
3. jan 2020
Ano pouzivam
3. jan 2020
Nie, mne pridu velmi neprakticke. Ked vymienam plienku tak som musela krpateho celeho vyzliect, ked ma klasicku plienku tak iba stiahnem gate. Kupili sme ich iba raz, aj to omylom.
4. jan 2020
Áno,sem tam sme kúpili nohavičkové ale teraz už len klasické. Viac menej sme ich používali v období,kedy sa začal pretáčať z chrbátika na bruško a prebalovanie bolo náročnejšie 🙈
5. jan 2020
mummylina
autor@ivkami8
@jablkovastrudla
@lexie3
@kika_konec
@renata37 posielam <3 🙂
14. jan 2020

Nie. My sme sa aj pri plienkach dostali iba k 4kam.Potom som odplienkovala ☺️