U nás doma začalo obdobie bábik a Lina dostala pod stromček Baby Anabell, ktorá samozrejme musí všetko čo Lina. 😂🤣😅
Keď prebaľujem ju, musíme aj bábiku 😂😍. Ešte že #fredandflo má nohavičkové plienky, ktoré len natiahneme bábike a vďaka tomu sa Lina naučila si ich obliecť aj sama. 🙏
Používali ste aj vy plienkové nohavičky pri vašich detičkach ? Každú odpoveď odmením 💙💙💙
Áno používame nohavičky, lebo má vsice len 9 mesiacov, no stava sa na nohy a nevydrží ležať ani kým mu zapnem plienku. Takže pre mňa súper vec 👍
Ano pouzivam
Nie, mne pridu velmi neprakticke. Ked vymienam plienku tak som musela krpateho celeho vyzliect, ked ma klasicku plienku tak iba stiahnem gate. Kupili sme ich iba raz, aj to omylom.
Áno,sem tam sme kúpili nohavičkové ale teraz už len klasické. Viac menej sme ich používali v období,kedy sa začal pretáčať z chrbátika na bruško a prebalovanie bolo náročnejšie 🙈
@ivkami8
@jablkovastrudla
@lexie3
@kika_konec
@renata37 posielam <3 🙂

Nie. My sme sa aj pri plienkach dostali iba k 4kam.Potom som odplienkovala ☺️