🙏😔 veľmi smutná doba. Vo veľmi veľa veciach nás technológie posúvajú ale strašne veľa nám aj berú. :(
Pripomenulo mi to návštevu našej pediatričky, kde skoro každé dieťa v čakárni malo telefón v ruke a v detskom kútiku s hračkami sa hrali dve deti ( z toho jedno moja Lina ).
Kedysi keď bola príležitosť sme sa odfotili a aká bola fotka po vyvolaní taká bola 😂😅 rozmazaná, grimasy .a moment prekvapenia keď sme šli po fotky.. najkrajšie spomienky.
Dnes si môžeme odfotiť za 1 minútu 29fotiek z toho sa hneď 28 vymaže a nechajú sa len tie top a aj na tie dáme filtre a úpravy. 🙏
Áno aj ja to robím a používam ale chvalabohu tiež mám fotky, ktoré sú obyčajné, smiešne, rozmazané .... naše len pre nás ❤️
Technologie su super vec.ak ich vieme spravne "pouzivat"
Jedna moja znama, instagramova hviezdicka (alebo si to aspon mysli) casto prida prispevok s nazvom "vecera s milovanym manzelom" #uzivaj si kazdy moment #laska #bla bla bla.... k prispevku prida 25 fotiek a 5 videi. A mne hned napadne otazka, ze kedy sa s manzelom pocas tej vecere rozpravala? 🤔
Ja mam vacsinou opacny problem. Stretneme sa raz za cas cela rodina, sme stastni, uzivame si spolocne chvile a skoro vzdy si zabudneme urobit fotku 😀
Ta babka z toho mala aj tak najvacsi nazitok. Ked ze sa venovala len tomu a nie foteniu. Ja tiez vsetkko fotim natacam a potom si video musim pozriet este raz lebo vela veci mi unikne sústredením na fotenie a natacanie.
@snehulienka0905 to je to! Neužívame si momenty, ktoré sa už nevrátia. 🙏😔 a presne tak ja mám tiež s mojim mužom tak málo fotiek, že niekedy mi to je až ľúto 😂😅 na druhu stranu si hovorím radšej zážitky a spomienky ako milión umelých foto 🙂
To my sme boli týždeň dozadu na gastre Dr jej brala krv a malá sa nevedela ukludnit že pustite jej mobil. Ja ze ona nepozerá také kukla na mňa nechápala ukludnili sme ju hrackou😉
moj svokor ma este taky stary fotak co kupili kdesi na dovolenke. Na daky sviatok sme mu kupili aj novy digitalny ale proste stale foti zo svojim starim fotakom kazdy ho ma za podivina, ale on stale vravi ze to je moment prekvapenia ake fotky sa podaria. Cuduj sa svete ale tie fotky su fakt pekne. Teda my sme na nich pekni 🙂 mozno su dako zle zatienene ale fakt su pekne
Mne sa vždy potvrdilo, keď je niekde ozaj dobre, na fotenie sa nemyslí, zabudne....po tomto vieme, že to stálo.zato😃💓

To si pamätám to čakanie na fotky a až sme sa skoro pobili kto ich skôr pozrie 🤣a z 30 bolo dobrých tak 10 😲😁😁