Zase raz #zbytkovyrecept. 😋
V chladničke načatý lekvár už skoro na dne a nedojedené ovocné kapsičky a výživy po Line. Návšteva na ceste tak všetko pekne do perníka a je mňam! 😋☺️👌
Rýchly, jednoduchý a keď nemáte kde minúť detské výživy toto je ideál! 🙂
No nezavidm jej,jest vycucane kapsicky,este to ostatne beriem,ale kapsicku cucka z toho,tipujem,ze jej to nedas do misky ako napr.vyzivu😂
27. jan 2020

Napises aj recept prosim?