Objednávali ste z bonky.sk?
Ako dlho ste čakali zásielku, spokojnosť s hračkami?
Ďakujem
To je aliexpres, takže môžeš čakať dlho, krátko a kvalita ťažko povedať.
45 dní som čakala.. Prišlo.. Bol to alliexpres. Ale som spokojna. Po recenziách som nedufala že to príde.. Ale prislo
Ja som objednávala 16.9. a ešte doteraz to nemám.
keď si prečítate podmienky zistite, že na dodanie majú 365dni😀😀 oni vlastne spravia len to že urobia objednávku na aliexpresse k vám domov a prihodia si 20€
Ja som objednávala z wishu a prišlo mi za 15dni domov tovar.... Bonky by som neriskovala
Nečítala som recenzie a objednala včera kozusinku pod stromček 🙆♀️🤦♀️😂...teraz už viem
Podvod
Napiste Bonky hore do lupy a najdete prispevky tusim aj zo vcera 😅 proste podvod.
Podvod,objednane 7.2.2021 a nic.Posielaju vygenerovane maili a maju ta na haku.
Ono to ani nie je podvod, ale ako spomínajú baby, objednajú to z Aliexpresu a už či to príde, je otázka do neznáma. Kolegyňa si objednala krásny kabát, prišlo jej niečo čo nie je vhodné ani ako župan a povyhrážala sa im ŠOI, tak jej vrátili peniaze a ten krásny kabát nám v práci visí na vešiaku a máme z neho srandu.
Čítate recenzie?objednajú ti to z Aliexpress takže čakaj že nepríde alebo po novom roku