
2 / 29
tiez 5.mesiacik :o)
ake krasne brusko, aj tatto mas vidim aj ja ale vacsie....a na peknom gulatom brusku je to aj tak najkrajsie...
16. dec 2010
ano? no ja mam od krizov smerom k pupceku, tak som zvedava ze ked aj ja budem mat raz take krasne brusko jak to bude natiahnute vyzerat :D
16. dec 2010
fiha to budeš mať dvojičky? 🙂