nadia1984
30. sep 2010
Nase srdiecko jedine najmilovanejsie 🙂 <3
nadia1984
autorhehe dakujem.. bude to dievcatko 🙂
30. sep 2010
nadia1984
autorkazdy mi hovori ze vyzeram na dvojicky, pomoooooooooooc :D ;)
30. sep 2010
nadia1984
autorno ja naozaj az tolko nejem, neviem preco to tak je 🙂 teraz som v 6. mes. a brusko este vacsie 🙂
30. sep 2010
nadia1984
autorano ano pohyby citim, ale nie ze by to bolo zase nieco uplne hrozne 🙂 take skor slabe, ale ked s nou kecame, tak nam odpoveda aj zvonka sem tam ;) ty co cakas?
30. sep 2010
nadia1984
autorkedy budu tie poriadne kopanceky? uz sa veru neviem dockat 🙂
30. sep 2010
skoda ze sa ti neda komentovat aj ta profilova fotka .... tam si taka prisna 🙂 taka zasadova 🙂 a ty si vlastne take vtipne mile ziena 🙂
20. máj 2011





























pekne brusko😉co to bude chlapcek?asi ti to ide len do bruska vsak?