icon
8 / 29
27 tt :o)))
avatar

asi ti zavidi....:D

16. dec 2010
avatar

@lulu1988 heheheee on uz ma tiez vacsie odvtedy, lebo ho vykrmujem, ved vyzeral ako slizik chudacik moj 😀

16. dec 2010
avatar

no tak aspon vie ako sa citis..... :D

16. dec 2010
avatar

peknucka fotka

5. okt 2011
avatar

@barborka27 dakujeme 😉

5. okt 2011