--- 2 --- Vanesska ak si pohnes, maminka ti nieco pekne kupi ;) alebo tatinko, to mas jedno ;)))
no najprv sme slubovali, ze nieco kupime, aj tato dohovaral a nakoniec to skoncilo "vyhrazanim" ze nic nedostane, lebo si aj tak nezasluzi, ked je taky lenivec :D , teraz sme uz rezignovali obidvaja. (Ale aj tak som kupila ciapocku 🙂
aaale,mas este 2 dni...🙂 ako hovori moja stara mama: Neboj, dom si tam nepostavi...😉 drzim palceky...
ked sa az tak nevies dockat,chod na prechadzku...to vraj pomaha...🙂 alebo hore-dole po schodoch ...😀
tak budem na teba mysliet,nech to mas uz za sebou...🙂 ale,nam sa dari celkom fajn...akurat malinka spinka,tak mam chvilku volno...😀
nejak sa tým našim drobcom nechce z bruška. Nemalo tolko snehu nahučať, zimka by im bolo😀
Ahoj, skús skákať na fitlopte - a to čo najviac a taktiež mne poradili jesť veľa malín - že vraj spúšťajú pôrod a pomáhajú sa žene otvárať, lenže teraz asi ťažko zoženieš čerstvé (možno kompót) 🙂
@nadia1984 never Vanesska, rodicia ti vsetko kupia, aj ked sa nebudes ponahlat :D
ja som mala slabe kontrakcie a pomalicky som sa otvarala, tak ma doktorka poslala domov sa vraj poriadne pomilovat :D akurat,ze som bola na Slovensku a manzel v Anglicku .... xixi a maly si to sam este v noci rozmyslel a bolo to 🙂 neboj moja, uz to bude, a potom ti zase bude chybat brusko a vsetky tie pocity ☹
:D toto som skusala aj ja 🙂