dnes poradna, mame po termine, tak dufam ze ma niecim peknym potesia!!! mala bude po ockovi, asi nechape ktorym smerom ma ist von, trdlo moje ;) Vanesskaaaaaaa pod vooooooooooon!!!! aj kocik je uz zapraseny, aj postielka...
aj ja som zvedava daj vediet ci s tebou nieco uz robili a urcite to budete mat dievcatko?
@nadia1984 ale nie len nex ti neprepina... pride to ked to budes co najmenej ocakavat uvidis tak ako mne 🙂 skus sa opytat ci ti nemozu vyvolat porod
hmmm to aj ja už čakám a neviem sa dočkať my mame poradňu zajtra tak uvidíme čo sa bude diať drž sa
tyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!! uz chod rodit :DDDDD
tyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!! uz chod rodit :DDDDD
@nadia1984 brutálne štipľavú pizzu??? teda páni moji, super!!! 😀 tak ale keď Ti chutí, treba si dať!!! 😉 tak peknú prechádzku, možno to pomôže 😀
ja sa mám v celku dobre, od zajtra si užívam MD... a mám normálne tvrdnutie bruška bez veľkých bolestí, takže v pohodičke 😀
Ty sa mi držkaj, už som zvedavá na fotky a dávaj si pozor vonku, aby sa Ti nešmyklo!!!
najlepsia je na vyvolanie porodu hladovka iba pit vodu nejest nic a do dvoch dni max ju tu mas :D neviem ci by som to vedela urobit ale asi keby nic ine nezostavalo spravila by som to
@zuzuli27 nemyslim si ze taka hladovka by uz ubllizila babatku 🙂 len skor ci to mamina vydri
@2marianna25 to uz urcite neublizi len to vydrzat 😀
@zuzuli27
@2marianna25 no vy ste bohovskeee 😀 ale vyskusam to dnes....uz minule som to chcela skusit...od vcera sa s malou nebavime, trucujeme s drahym, aj sme jej povedali ze ideme zlozit postielku do krabice a kocik predame 😀
😀 len pi vela vody to je najzarucenejsi sposob drzim palceky daj vediet ako pokracujes 🙂
z toho si nic nerob to by som ani ja nevydrzala, ale inak hovori sa, ze aj kapusta pomaha (sudova) uz sa to rozbehne uvidis 🙂
😀, no ked ta aj prehnalo tak to sa uz asi pripravujes len sa pekne sleduj, lebo sa ti to moze rozbehnut kazdu chvilu ;) ak by boli silnejsie bolesti tak si sleduj cas v akych intervaloch su 🙂, to cakanie je asi najhorsie, neboj pride to pekne sa prechadzaj a sleduj ;)
@nadia1984 ja som rodila 9 dní po termíne podla PM. to mi vyvolavali tabletkou, ktoru mi zaviedli rano o 8:15 a o 2hod somm bola uz na vzdycharni po klistire 🙂)) kde ma cakal aj tatinko. A o dalsie 2 hod bola mala vonku. Tie kontrakcie boli uplne ine ako vsade pisu....ja som mala neskutocne bolesti v oblasti krížov. Ale samotny porod bol pohodka🙂)) iba treba zatlacit🙂))
Už sa neviem dockat kedy porodíš🙂))) sa tesim na malicku 🙂)))
@nadia1984 ahojky este stale doma???? malicka nic??
@2marianna25 ahoj moja.. jj stale doma ☹ mna fakt porazi! uz je to tyzden co "prenasam"... ty si kolko po termine rodila??? aj ti robili membrane sweep?
@nadia1984 membrane sweep co to znamena?? neviem si to prelozit...ja som tiez asi mala tyzden po uz neviem presne no dievcatka to asi stale takto natahuju aj kamoske prenasali ternim asi na dvakrat neboj bude dobre viem to posledne cakanie je najhorsie ale urcite to pride tento tyzden nemaj z toho depky este si malej uzijes... my sme mali tuto noc pekne pernu od osmej do tretej sme boli hore mala stale plakala a plus hadka s xlapom taaaaa asi tak no dufam ze sa taketo noci opakovat nebudu tak casto... 🙂ja som dostala kontrakcie v nedelu o 2.15 rano a vecer sme uz sli do porodnice celu noc a cely den v pondelok sme boli v bolestiax a malej sa nexcelo pomaly som sa otvarala a stale s plodovou vodou tak ju museli prepixnut ale ani to neuryxlilo dali vyvolavacku ale predtym epiduralku lebo som uz nevladala a opat cakali a ked uz prisli kontrakcie na porod a ja som zacala tlacit tak ci tak sa nic nedialo takze zavolali doktora ten ma nastrihol a malej pomohol so zvonom takze asi tak moj porod...
tak este stale kinderko? Drzim palceky 🙂))