este raz mi napise ze porucha nie je v mojom prijimaci tak porodim uz dnes.... 🙂 jasne ze nie je v mojom spickovom prijimaci, to mi nemusis pisat konicek 🙂))
no, ked Ty mas do Herefordu 30min a aj my, tak od seba niesme daleko. My sme presne v Ross on Wye 🙂 12mil od Herefordu, tusim presne 🙂
20. jan 2011
si od nas asi 40min, vpravo mas Hereford,vlavo Cheltenhem a Gloucester a rovno najdes nas 🙂 mne to pripada ako vacsia dedina 😀
20. jan 2011
moja, ja som si az teraz vsimla ze sme od seba len kusok 🙂