idem si dat kapustnicu co som prave dovarila a potom sup na poradnu 🙂 dufam ze mi z tej kapusty stvrdne brusko este viac ako mam teraz :DDD pekny zvysok dna vsetkym! 🙂)) aaa ozaj, mame to za 17....zevraj ;)
fuha, ty mas odvahu, ze kapustnica a poradna. ja by som sa bala, ze tam dokymu fuknem do xichtu, alebo co 🙂 ked kapusta duje :D
12. jan 2011
nadia1984
autor@2marianna25 prinesiem ti, dobra je jak hovado 😀 a mozno ti to rozbehne porod 😉
13. jan 2011
@nadia1984 a je fajna kysla ??? 🙂
13. jan 2011
nadia1984
autor@2marianna25 jasneeeeee..aj drahy vcera hovoril ze mnam aka kysla 😀 oki, chod si pekne odpocinut nech mozes uz rodit 😉 dobru nocku
13. jan 2011
milujem kapustnicu.... mnam 🙂