jedna super maminka mi poradila ze sa mam postazovat tu na MK, lebo jej to pomohlo a na druhy den porodila 🙂)) tak ja sa strasne stazujem a chcem aspon zajtra porodit! preco by som nemohla? :DDD
tak už aby to bolo🙂
26. jan 2011
ja sa stazujem pomaly kazdy den a stale nic, asi to nefunguje :D
26. jan 2011
rada by som ti poradila, ale sama neviem ako na to...prvú dcéru som prenášala 10 dní. Hovorí sa, že druhé ide skôr, ale furt nič...a to som dnes taký kopec vyšla s dcérou na sánkach :o)
26. jan 2011
To musis naopaaaaaaaaaaak 🙂 musis sa stazovat ze nechces ist rodit,boze a nech si tehotna este aspon pol roka.... nech je pekne dnu drobec 🙂 a zajtra rodis 🙂 aj mna sa tak stalo.
28. jan 2011
mám recept 😀