icon

jedna super maminka mi poradila ze sa mam postazovat tu na MK, lebo jej to pomohlo a na druhy den porodila 🙂)) tak ja sa strasne stazujem a chcem aspon zajtra porodit! preco by som nemohla? :DDD

avatar

mám recept 😀

26. jan 2011
avatar

@daska58 tak si prosim recept 😀 ale upozornujem ze uz som skusila vselico a stale nic 😉

26. jan 2011
avatar

tak už aby to bolo🙂

26. jan 2011
avatar

ja sa stazujem pomaly kazdy den a stale nic, asi to nefunguje :D

26. jan 2011
avatar

rada by som ti poradila, ale sama neviem ako na to...prvú dcéru som prenášala 10 dní. Hovorí sa, že druhé ide skôr, ale furt nič...a to som dnes taký kopec vyšla s dcérou na sánkach :o)

26. jan 2011
avatar

@januska11 tieto dnesne deti su strasne fajnovky asi 😀

27. jan 2011
avatar

To musis naopaaaaaaaaaaak 🙂 musis sa stazovat ze nechces ist rodit,boze a nech si tehotna este aspon pol roka.... nech je pekne dnu drobec 🙂 a zajtra rodis 🙂 aj mna sa tak stalo.

28. jan 2011
avatar

@mikailla a neklames??? 😀 Miska ja sa zase bojim, jak hovado ☹

28. jan 2011