maminky, babenky, tatinko, hocikto :D nemate recept na nejaky rychly dobry jablkovy kolac??? mame doma tony jablk a chcem sa toho zbavit rychlo 🙂)) dakujeeeeem
na plech daj alobal ...poukladaj rôzne nakrajane jablcka na ktore das trosku skorice...vylej na to piskotove cesto a upec...po upeceni, ked kolacik trosku vychladne, tak ho vyklopis, takze alobal ostane hore..stiahnes ho a na kolac natries plnku...bud si uvaris pudig, po vychladnuti ho zmiesas s praskovym cukrom a maslom...alebo si v mlieku uvaris muku, po vychladnuti zmiesas s maslom a cukrom..je to super kolacik...alebo urob vyzivu, kompot.....jablcka môzes aj nastruhat a zasterilizovat, budes mat neskôr do kolaca...alebo urob kysnuty kolac...jaaaj moznosti je vela..z jablcok sa da robiť vselico
..au nas este milujeme...listkove cesto narezes na stvorce, do kazdeho das kusok jablcka , na ktore das stipku skorice, a trosku lekvaru a rohy pospajas...ako tasticka...upecies pocukrujes,,rychle a mnam..do 5 minut nie je co jest 😀
uvar z nich detsku vyživku pre malu 😉 ona to potom oceni 😉