icon

maminky, babenky, tatinko, hocikto :D nemate recept na nejaky rychly dobry jablkovy kolac??? mame doma tony jablk a chcem sa toho zbavit rychlo 🙂)) dakujeeeeem

avatar

uvar z nich detsku vyživku pre malu 😉 ona to potom oceni 😉

21. dec 2010
avatar

@akika722 🙂 jeeeezis dakujem ale netusim ako sa to robi 😀

21. dec 2010
avatar

@nadia1984 skus pozrieť na nete nejaky recept,myslim že nič zložite,alebo pozri na mmb,tam to určite najdeš 😉

21. dec 2010
avatar

@akika722 okik, kuknem, dakujem 😉

21. dec 2010
avatar
21. dec 2010
avatar

@nadia1984 ja prave jeden peciem .. je fakt rychly ,a mooooooooc dobry... ak chces poslem ti recept do IP.

21. dec 2010
avatar

na plech daj alobal ...poukladaj rôzne nakrajane jablcka na ktore das trosku skorice...vylej na to piskotove cesto a upec...po upeceni, ked kolacik trosku vychladne, tak ho vyklopis, takze alobal ostane hore..stiahnes ho a na kolac natries plnku...bud si uvaris pudig, po vychladnuti ho zmiesas s praskovym cukrom a maslom...alebo si v mlieku uvaris muku, po vychladnuti zmiesas s maslom a cukrom..je to super kolacik...alebo urob vyzivu, kompot.....jablcka môzes aj nastruhat a zasterilizovat, budes mat neskôr do kolaca...alebo urob kysnuty kolac...jaaaj moznosti je vela..z jablcok sa da robiť vselico

21. dec 2010
avatar

@mmonika ano ano ano prosim 🙂

21. dec 2010
avatar

@traktor dakujem pekne 🙂 kysnute cesto moc nemusim, teda neviem.. ale to druhe vyskusam s tym piskotovym cestom, dakujem moc 🙂 uz sa tesim ako zas priberiem 🙂

21. dec 2010
avatar

..au nas este milujeme...listkove cesto narezes na stvorce, do kazdeho das kusok jablcka , na ktore das stipku skorice, a trosku lekvaru a rohy pospajas...ako tasticka...upecies pocukrujes,,rychle a mnam..do 5 minut nie je co jest 😀

21. dec 2010
avatar

@traktor jeeeeeej neuveris, ale toto som robila v nedelu 😀 ale plnila som to len lekvarom 🙂 este stale je tu par na stole, sme len dvaja, tak to nema kto pojest 🙂

21. dec 2010
avatar

@nadia1984 prave som ti recept odoslala 🙂 dufam ,ze bude chutit .. u nas sa hned zje na posedenie 🙂

21. dec 2010
avatar

@nadia1984 ti poslem mojich hladosov? 😀...ale nieee 🙂..tak dobru chud a dojablckovania 🙂

21. dec 2010
avatar

@nadia1984 ti poslem mojich hladosov? 😀...ale nieee 🙂..tak dobru chut a dojablckovania 🙂

21. dec 2010
avatar

@traktor dakujeeeem 🙂 a prajem krasne Vianoce 😉

21. dec 2010