pomoc baby.. ja ani neviem ako to opisat ale dnes mam take divne stavy akokeby sa mala tlacila von, mam silne tlaky tam dole vsade.. nechce sa mi ist na WC, len citim akoby sa posuvalo nieco dole a zachvilku to neudrzim 🙂 neviem to vysvetlit :( ???
veď to je 40 tt, možno sa pomaly otváraš🙂 Ja som sa otvárala už od 7 mesiaca.... to som už vedela lebo tiež som cítila zospodu taký tlak
ano ano bez bolesti... mne asi uz sibe, ale je to take neprijemne, ze sa normalne bojim ze co ak to neudrzim... ja som to hovorila ze ja sa zblaznim kym porodim 😀
ale ako píše joveta bola by si cítila aj tlak na stolicu keby sa to už blížilo....
@viktoriakarin tlaky a pichanie mam uz davnejsie, mozno mas pravdu 🙂 ale toto je uz take ine, divne.. aj ked chodim, tak mi tam malinka zavadzia s tou hlavickou 🙂
@nadia1984 aj take na stolicu citim, ale neviem no.. rano ma prehnalo, vlastne uz vyse tyzdna ma prehana...
@viktoriakarin
tak potom sa určite už pripravuje, ved ak by začali aj bolesti tak už budeš vedieť že je to ono🙂
@viktoriakarin pozri sa, ved ja uz pisem sama sebe, mne uz preplo 🙂 pomoooooooc
ja som pri malej mala stále od rána nutkanie na stolicu..... aj som teda chodila ako besná ani klistír mi nemuseli dávať taká som prišla do nemocnice vyprázdnená🙂 a po 5 hodinách bola vonku
to máš len strach.... nechcem vidieť seba keď to na mňa príde🙂
@viktoriakarin no ja to nemam celodenne, takze asi som este ok 😉 to si mala dost rychle 5 hodin 🙂 ty mas strach? ale ty aspon vies co ta priblizne caka, ale ja chudatko netusim 🙂
aj keby som išla 10 krát tak budem mať vždy strach.... no bolo to rýchle prvykrát aj druhý no pri druhom som mala vyvolávačku a potom som mala 2 týždne po pôrode veľké bolesti chrbta....
ano musíš mať aj taký tlak ako keby si išla na stolicu.ja som mala aj hnačky a krvavé hlieny asi týždeň pred porodom.radšej choď lekárovi bude ti lepšie🙂)držíme palce
tak držíme palce 🙂))
reagujem... to by mali byť poslíčkovia asi 2-3 týždne pred porodom. tak žeby zle rátali??
A to bez bolesti? len zlý pocit? Ja som malá také stavy - lenže mne aj trebalo ako keby na záchod - a malinká bola za 5 min. vonku 🙂