poraziiii ma! bud je zabrzdeny konik, alebo ja, alebo moj super-rychly spickovy net?? 🙂)
aj mne to ide straaašne pomaly ☹
13. jan 2011
aj mne to ide straaašne pomaly ☹
13. jan 2011
mi hovor už som z toho na nervy..☹prestáva ma to baviť...
13. jan 2011
nadia1984
autor@barborkach
@evita28
@lenuska20 chudak konik nestiha, prilis vela zien na jedneho chlapa 😀
13. jan 2011
to uz je aj na kona vela,chi chi 😀DDD
14. jan 2011
nieco je s konikom, aj mne to hapruje :/