Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  nakupujpreradost
  Správa bola zmenená    15. jan 2018    

  Pekný deň maminky. Užívame už týždeň ISOPRINOSIN,kazdych 8hod.,vijde to 3x za deň. Po tyzdni môžme znížiť na 2x,tak som. No neviem či ho dobrá cely alebo nie.
  A ešte mame MUCOSOLVAN,a vraj po dlhom užívaní zahlienuje ,tak ako dlho ho má užívať? Syn ma 7tyzdnov.

  Maminky,mame 6tyzdnov (prvé dieťa) a asi “nádchu”,v noci maly chrci,nevie dýchať nostekom,vysavame vysávačom,striekané Sterimar,Nasivin. Dnes sme boli u Dr.,urobila výter (výsledky až vo štvrtok). Dala nám Isoprinosin kazdych 8h a Fenistil 3x3kv.
  Maleho si tuto noc asi nechám spat na hrudi,aby pekne dýchal,myslite,že urobim chybu? Že potom inak už nebude? A lieky Vám tieto pomohli? Do kocika terat s ním asi nie,však? Izbu vetrame,doma naobliekany nie sme,asi musel chytiť vírus. AKÉ MÁTE SKÚSENOSTI?

  Prosím vás mamičky. Mám problémy s večerným uspávanim. Moj maly je stále pri poslednom kojení podráždený a začne plakať,potom sa ho snažím upokojiť a uspať,dosť dlho to trvá. Mali ste problémy s večerným uspavanim? Čo Vám pomohlo? Ďakujem

  Vo štvrtok mal malinky pluzgierik. Doktorka povedala,že to môže byt z torty čo som zjedla....dala nám Fenistil kvapky 3x2 kvapky a TOTO SA UROBILO DO DNEŠNÉHO DNA😭 Maly ma 9dni. Dala som mu body s krátkym rukávom nech to ma na vzduchu. Zajtra ideme k doktorke,no zvažujem pohotovosť ešte dnes!!! INDE TO NEMÁ....z coho to môže byt

  (2 fotky)

  Viete mi poradiť pri kúpe babyphonu? Najlepsi dosah a určite digitálny. Ďakujem 🙂 Prkny deň

  nakupujpreradost