Mám pozitívny PCR - skoro žiadne príznaky, musím ísť na PN? Či sa to dá na tých 5 dní poriešiť dovolenkou v práci? Musím informovať obvodného?
Lekára treba informovať, karanténu dodržať - ako ju vykryješ v práci je len na tebe.
30. jan 2022
Lekára kontaktovať,zobrať dovolenku,náhradné voľno.Pripadne,ak máš možnosť HO aj normálne pracovať.
30. jan 2022
Kontajtovat lekara, on ti potom ukoncuje karantenu. Poslednych 24 h karanteny nemozes mat priznaky, inak ti nekonci karantena.
30. jan 2022
narej
autorĎakujem ❤️ dievčatá
30. jan 2022
Akurát riešim to isté. Dnes mi vyšiel pozitívny prc test. Nemám príznaky. Po novom v piatok môžem ísť do práce. Tiež to vykryjem dovolenkou a budem si pýtať od dr. dva dni pecko