
139 / 190
nata_
autor@anjelicek26 preco nemam desat (rokov-nie deti🙂)??....joooj
19. jan 2012
@nata_ - veru ano, co by som vtedy za takuto suknu dala 🙂 Ale tak aspon to doprajem malej 🙂
19. jan 2012

@anjelicek26 preco nemam desat (rokov-nie deti🙂)??....joooj
@nata_ - veru ano, co by som vtedy za takuto suknu dala 🙂 Ale tak aspon to doprajem malej 🙂
Tak tuto mame objednanu, dodam ti krajsiu foto xixi