icon
avatar
natajnaca
Správa bola zmenená    11. máj 2026    

LUMEA
Dievčatá prosím Vás o Vaše skúsenosti z Lumeou.
Mam bledsie pokožku a tmave chlpy, tak by to mohlo “ na mna” fungovat”
No zaujíma ma či mate na to trpezlivosť , kym cele nohy a bikiny , podpazusie urobíte.
Ako dlho to funguje a kolko to vydrzi ten vysledok. Alebo postupne ubúdajú chĺpky ?
Aj na hornú Peru ste používali ?
Dakujem za Vase postrehy a skúsenosti.
Kupili by ste si ju opäť? Alebo naopak kúpu lutujete?
My sme doma 4 baby, tak zvažujem kúpu.
Vdaka

avatar

Mám doma Lumeu a popravde - na nohy trpezlivosť nemám 😀 Na pazuchy a bikiny však používam stále a za mňa je to perfektná vec.

11. máj 2026
avatar

Na nohy mi zabrala perfektne, hladké už zopár rokov, ostatné som nerobila. Kúpila by som znovu.

11. máj 2026
avatar

áno, používam všade .... som biela ako stena a tiež tmavé chlpy- začala som na stupni 2 a najprv si dala rozmedzie každé 3 týždne. potom vyšší stupeň a poctivo každých 14 dní. chce to ozaj čas, trpezlivosť a pravidelnosť. najlepšie zabrala na nohy a bikiny ( asi po 6 mesiacoch) dnes už iba udržujem- raz za cca.5-6 mesiacov. dlhšie trvalo podpazušie a tvár. asi rok a pol, teraz udržujem hlavne bradu - interval tak raz za 3 mesiace
a pozor na materské znamienka- ja ich poctivo obchádzam a prekrývam
za mňa spokojnosť, využíva ju aj dcera

11. máj 2026
avatar

Aj ja odporucam,neverila som ze bude fungovat,ale ano,robi presne to co ma,uz som aj zabudla kolko som sa trapila depilaciou a zarastajucimi chlpkami.Kupila by som znovu,a vy ked ste 4 urcite chodte do toho.oplati sa

11. máj 2026
avatar

Komplet všetko mi zaberie cca hodinu a 15 min. Ruky, nohy, tvár a bikiny zóna. Pustím si nejaký podcast a idem na to. Čas len pre mna

11. máj 2026
avatar

Ano, kupila by som znovu. mne prstali po čase rásť chlpy na nohách, sem tam mi narastie nejaký chlpok, ktorý raz ročne pred letom opäť prebliknem. Ja som mala celkom husté a veľké chlpy na nohách, holiť som nemohla, lebo som sa potom išla rozškriabať, potom mi začali chlpy zarastať a tak dookola. tento problém mi lumea uplne vyriešila.

11. máj 2026
avatar

Najlepšia kúpa. Áno nohy trvajú trosku dlhšie ale ten výsledok stojí za to. Predtým keď som sa večer oholila tak do rana som bola ako Brežnev a teraz hladké nôžky paráda. Skvele to funguje aj na bikiny a aj tvar

11. máj 2026
avatar

Ja mam braun a je to pecka. Aj ked sa mi nechce moc blikat, takze robim to celkom nepravidelne, ale bikiny a stehna pecka, na stehnach skoro nic, nohy uz su miesta, kde nerastie skoro nic, akurat na pazuchy sa mi to zda, ze to zabera na moj vkus, extremne pomalicky...

11. máj 2026
avatar

Woow baby tak to som necakala, ze same kladne recenzie dostanem. Tak super, pojdem do toho.
A to sa maju najskor nohy oholiť s potom nablikat?
Dakujem ste zlate 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

11. máj 2026
avatar

Baby a staci ta lacnejšia ? Ake mate doma? Nepotrebujem take vychytávky ako aplikaciu do mobilu. Vdaka

11. máj 2026
avatar

Napriklad tato ma dobru cenu. Co myslite je to na e-shope Philips

11. máj 2026
avatar
@natajnaca

Baby a staci ta lacnejšia ? Ake mate doma? Nepotrebujem take vychytávky ako aplikaciu do mobilu. Vdaka

@natajnaca mám úplne najlacnejšiu a stačí.

12. máj 2026
avatar
@miamia04

@natajnaca mám úplne najlacnejšiu a stačí.

@miamia04 a nemas teda zvlast nastavec na bikiny a v pohode?

12. máj 2026
avatar
@natajnaca

@miamia04 a nemas teda zvlast nastavec na bikiny a v pohode?

@natajnaca prave vcera som bola na epilke, s tpu zenou sme sa bavili l epilovani lumeou. Vravela, ze super je, ak sa prv ide na epilku do salonu, ze ti to prv tie miesta oblikaju so silnejsim strojom a potom na doma uz len udrziavat s lumeou. Ja som bola po roku na bikini a mam asi dva chlpy, neplanujem prist az o rok zase 😀 a na podpazusie tiez idem oblikat este dvakrat.. a potom zavujem tu lumeu na doma, na udrziavanie 🙂

13. máj 2026
avatar
@natajnaca

@miamia04 a nemas teda zvlast nastavec na bikiny a v pohode?

@natajnaca nemám nadstavec, len jeden na všetko, a v pohode, dá sa aj tak. Možno, kto robí bikiny často, hodí sa mu.

13. máj 2026
avatar
@natajnaca

@miamia04 a nemas teda zvlast nastavec na bikiny a v pohode?

@natajnaca ahoj, to pozeráš na origo stránke philips?

13. máj 2026
avatar

mám tiež tu najlacnejšiu- nadstavec iba na telo a tvár. a zvládne to v pohode všetko 🙂
najprv si oholíš, počkáš deň či dva a prebehneš/ oblikáš lumeou. samozrejme na čisté, nenatreté telo, nepoužívať ani parfém/ krem/ deodorant ihneď po použití lumei.
ja si oblikám na noc, nechám pokožku oddýchnuť a až ráno krém či deodorant.
hmm, jasne že ti kozmetička poviem že najprv u nej- veď si zaplatíš. dobrá kozmetička ti povie, že najprv sa spraví test, potom na nižšom stupni a až nakoniec normálne, v plnom.
lumea funguje, nemám ju v mojom okolí iba ja ale ozaj treba trpezlivosť a pravidelnosť

13. máj 2026
avatar
@sebulinko1

@natajnaca ahoj, to pozeráš na origo stránke philips?

@sebulinko1 Ano na stranke Philips

16. máj 2026
avatar
@natajnaca

@sebulinko1 Ano na stranke Philips

@natajnaca ktorý si prosím ta objednala nakoniec

17. máj 2026
avatar
@sebulinko1

@natajnaca ktorý si prosím ta objednala nakoniec

@sebulinko1 este som neobjednala ale chcem ten co som sem dala foto 8000ku za 291€
Muž ma zaskočil otázkou ci to neškodí 🫣😁

22. máj 2026
avatar
@natajnaca

@sebulinko1 este som neobjednala ale chcem ten co som sem dala foto 8000ku za 291€
Muž ma zaskočil otázkou ci to neškodí 🫣😁

@natajnaca to je pravdepodobne ten základný, veru, dobra otázka, ale asi by to nedali do obehu, ak by to nieco sposobovalo, to si nemôžu dovolit

22. máj 2026
avatar
@sebulinko1

@natajnaca to je pravdepodobne ten základný, veru, dobra otázka, ale asi by to nedali do obehu, ak by to nieco sposobovalo, to si nemôžu dovolit

@sebulinko1 no tu som citala, ze baby maju vacsinou základnú a su spokojne. Za 500-600€ by som uz asi nedala zabrali vec. Neviem.
Planujes si aj ty kupit?

25. máj 2026
avatar
@sebulinko1

@natajnaca to je pravdepodobne ten základný, veru, dobra otázka, ale asi by to nedali do obehu, ak by to nieco sposobovalo, to si nemôžu dovolit

@sebulinko1 a ci by si to nemohli dovoliť , to je tatko povedat 🫣 dnes clovek nevie. Jedine ta je poznámka ma zaskočila 🤫 a pribrzdila 🫣

25. máj 2026
avatar
@natajnaca

@sebulinko1 no tu som citala, ze baby maju vacsinou základnú a su spokojne. Za 500-600€ by som uz asi nedala zabrali vec. Neviem.
Planujes si aj ty kupit?

@natajnaca ano, uz som raz mala doma no vrátila nepouzitu....a teraz opat premýšľam a presne nad základnou

25. máj 2026
avatar

Ja mam aj tri dcery tak ak nie ja, snad niektorá by využila.

26. máj 2026
avatar
@sebulinko1

@natajnaca ano, uz som raz mala doma no vrátila nepouzitu....a teraz opat premýšľam a presne nad základnou

@sebulinko1 vcera som objednala tu 8000 za 262€ este som nasla nejaky zľavový kod, ktory fungoval…
Dnes uz je na Philips stranke za 530€ (ale tiez je nejaky kod na zlavu, tak vyjde okolo 400)😮🫣 ked som rano videla tu cenu, tak som si povedala, ze som asi dobre kupila 🤭
Zajtra by mala prist. No na to si musim najst cas aby som naštudovala a vyskúšala.

1. jún 2026
avatar

A dnes takto

1. jún 2026
avatar

Wau, super, ja pojdem do toho asi až na jeseň, teraz sa pravdepodobne nemá blikať, ked sa chodí na slnko
Pekná cena

2. jún 2026
avatar

@sebulinko1 akoze vobec na ? Nie len par dni po? Ja sa neopalujem cielene. No musim si to preštudovať.
Vcera som to skusala no este uplne neviem ako ci viackrát jedno miesto nablikat ci len raz. Vyhodnotili mi, ze by som mala na 5ke blikať, no to som sa bala na uplne prvy krat. Tak som len na jednotke blikala 🫣

5. jún 2026