Velmi podobnu tej druhej mame v dome, som spokojna, aj dcerka👌
3. sep 2022
Druhú máme, ale myslím, že prvá by bola lepšia, boky v tej druhé otláčajú isto viac...
3. sep 2022
Mamina má to prvé na balkóne,deťom sa to páči.🙂
3. sep 2022
Velmi podobnu tej druhej mame v dome, som spokojna, aj dcerka👌
Druhú máme, ale myslím, že prvá by bola lepšia, boky v tej druhé otláčajú isto viac...
Mamina má to prvé na balkóne,deťom sa to páči.🙂
Nemame v byte,ale svokra ma to okruhle v altanku a ja na terase to druhe. Mne viac vyhovuje to okruhle