icon

Zienky, ktore mate taketo hupacky v byte, ktora je lepsia?

avatar

Nemame v byte,ale svokra ma to okruhle v altanku a ja na terase to druhe. Mne viac vyhovuje to okruhle

3. sep 2022
avatar

Velmi podobnu tej druhej mame v dome, som spokojna, aj dcerka👌

3. sep 2022
avatar

Druhú máme, ale myslím, že prvá by bola lepšia, boky v tej druhé otláčajú isto viac...

3. sep 2022
avatar

Mamina má to prvé na balkóne,deťom sa to páči.🙂

3. sep 2022