icon

Ahojte boli ste niektora na dovolenke v Egypte v hoteli
Grand Waterworld Makadi ***** . Boli ste spokojný? Dakujem za info.

avatar

My sme boli síce je to už asi 10 rokov ale bolo tam super

21. jún 2026
avatar

My ideme v utorok. Hotel sme vybrali na základe recenzií od kamošky. Chválila,že bolo super.

21. jún 2026
avatar

Cez aku cestovku idete mate viza už v cene

21. jún 2026
avatar
@blancheporte

My ideme v utorok. Hotel sme vybrali na základe recenzií od kamošky. Chválila,že bolo super.

@blancheporte Cez aku cestovku idete mate viza už v cene?

21. jún 2026
avatar

My ideme 9.7. na 8 dní...v novembri tam bol kamarát,vravel že budeme spokojný...

21. jún 2026
avatar
@seelaus

My ideme 9.7. na 8 dní...v novembri tam bol kamarát,vravel že budeme spokojný...

@seelaus cez aku cestovku idete

21. jún 2026
avatar
@natalinka25

@seelaus cez aku cestovku idete

@natalinka25 eti

21. jún 2026
avatar
@seelaus

@seelaus viza uz mate v cene ci na letisku kupujete

21. jún 2026
avatar
@natalinka25

@seelaus viza uz mate v cene ci na letisku kupujete

@natalinka25 na letisku kupujeme...

21. jún 2026
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
@seelaus

@natalinka25 na letisku kupujeme...

@seelaus poistenie ste si ake davali ?

21. jún 2026
avatar
@natalinka25

@blancheporte Cez aku cestovku idete mate viza už v cene?

@natalinka25 cez eti. A víza nemáme v cene

21. jún 2026
avatar

Boli sme 2x. 1x sme boli očarení. Potom sme boli už aj v lepších hoteloch. Najviac mi tam vadilo, že personál bol veľmi otravný, ale možno sa to už zlrpsilo.

21. jún 2026