Ahojte boli ste niektora na dovolenke v Egypte v hoteli
Grand Waterworld Makadi ***** . Boli ste spokojný? Dakujem za info.
My ideme v utorok. Hotel sme vybrali na základe recenzií od kamošky. Chválila,že bolo super.
Cez aku cestovku idete mate viza už v cene
My ideme v utorok. Hotel sme vybrali na základe recenzií od kamošky. Chválila,že bolo super.
@blancheporte Cez aku cestovku idete mate viza už v cene?
My ideme 9.7. na 8 dní...v novembri tam bol kamarát,vravel že budeme spokojný...
My ideme 9.7. na 8 dní...v novembri tam bol kamarát,vravel že budeme spokojný...
@seelaus cez aku cestovku idete
@seelaus viza uz mate v cene ci na letisku kupujete
@natalinka25 na letisku kupujeme...
@blancheporte Cez aku cestovku idete mate viza už v cene?
@natalinka25 cez eti. A víza nemáme v cene
Boli sme 2x. 1x sme boli očarení. Potom sme boli už aj v lepších hoteloch. Najviac mi tam vadilo, že personál bol veľmi otravný, ale možno sa to už zlrpsilo.
My sme boli síce je to už asi 10 rokov ale bolo tam super