Ahojte kočky,poraďte mi prosím🙂 S akými elektrickými zubnými kefkami ste spokojné? Chcem to ako darček na Vianoce ale je ich naozaj veľmi veľa a niet nad osobnú skúsenosť❤️
Ja už mám 5 rok DONTODENT a SOM veľmi spokojná
25. okt 2019
Sonicka curaprox alebo philips
25. okt 2019
Sonicare
25. okt 2019
Určite sonická a určite philips alebo curaprox
25. okt 2019
Ja ma tu z Lidla a úplná spokojnosť, môj prešiel na kefu jemu sa to nejak " nehodilo " ale ja som pri nej ostala
25. okt 2019
Sonicka xiaomi z ali
25. okt 2019
nefertiti_19
autorDik žienky 🙂
25. okt 2019
Mam od vlanajska sonicku (Philips) a oproti klasickej elektrickej je podla mna lepsia. Stala okolo 60 eur.