Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
neirra
7. mar 2017
143 

Kočíky

Niektoré kočíky sú lepšie iné horšie premyslené. Každá mamička chce od kocika niečo iné. Taktiež je rozdiel do mesta a do terénu. Inak rozbité chodníky už považujte za terén, pretože chrbtica dieťaťa už tam trpí. Hlavne ak chodíte na dvojhodinove prechádzky ako my. Vyskúšala som veľa kočíkov.  Mali sme nové aj veľa používané. Najlepšie sa mi zdali značky Peg pérego A Concord. To sú športiaky alebo trojkombinacie. Najlepší bol PP GT3 a Concord fusion. SÚ priestranné, baječne sa ovládajú a majú veľa vychytavok-hlavne Gt3. Tá  mala pre mňa jedinú chybu, sama nestojí zložená. Fusion mi chýbal nejaký iný odkladací priestor okrem košíka. 

Najlepšie golfový bol PP Sí. Switch easy drive je dobrý len veľmi zachovalý typ, inak je problém, lebo nity povolia a predné  kolieska sa nedajú vymeniť( teda aspoň na starších typoch).  

Bola som trochu sklamaná z PP book plus pop up- sedačka je tak plytká, že sa tam malému zle sedelo. Ale switch sedačka je super. Vanička navetta je perfektne veľká a ako autosedačka je to super na dlhé cesty. Dieťa môže spinkať a ešte sa kolíše.

😀 Vajíčko viaggo primo bolo dobré do 13 kg (dva roky) bez problémov.

Inak je báječné, ako je book,-aj classico odpruženy a snack pultik bola top zábava. 

Najhoršie ovladateľný kočík bol monza musca. Golfacik nebol odpruženy a 8 koliesko sa ťažko natáčali a to mal malý len 11kg.

Najhojdavejsi Bebbeto nico. Škoda, že sme ho nemali, keď ešte zastával v kočíku. Ten bol tiež skvelý, veľa vreciek a otočná sedačka v protismere. Ale staršie kociky vŕzgaju a majú pokazenu brzdu. Nevedela som zohnať náhradné diely na opravu. X lander sa mi páčilo, že kočík nie je nitovany, ale skrutkovany a teda sa dajú diely vymieňať. X lander XA bol perfektne Vybavený príslušenstvom. 

Pridajte sa s názorom na váš kočík, aký máte a co sa vám páči a čo nie? Co vám na ňom chyba? Ďakujem 

Veľmi ma mrzí, že namiesto toho, aby mamičky riešili funkčnosť a pohodlie dieťaťa, sa stále častejšie stretávam, že riešia len vzhľad, estetické chyby na kočíkich z druhej ruky a to ako dobre sa im budú skladať. Poprípade ešte, že spolu neladi športová časť s vaničkou, ktoré sa na kočíku mimochodom nikdy nestretnú

😢.

Niektoré kociky si nezaslúžia byť vyhodené len kvôli vzhľadu a takmer 70%chyb sa da na kočíkoch vymeniť alebo opraviť. 

Mamičky, prosím, myslite na svoje deti, nie na seba a nazor okolia. Ďakujem 

    Začni písať komentár...

    Odošli