icon

Chcem sa spýtať aké značky horkovzdušnej fritézy by ste odporúčili a ktorým sa naopak vyhnúť.Ďakujem

avatar

My máme z Lidlu a som spokojná a poznám viac ludi čo majú odtiaľ alebo z Kauflandu

9. máj 2026
avatar

Daj pod lupu názov, o týchto fritezach su tu diskusie takmer denne.

9. máj 2026
avatar

Cosori a spokojnost

9. máj 2026
avatar

Mám Tefal, ale kamarátky majú rôzne značky podľa mňa to je všetko rovnaké.Ja som rok rozmýšľala či ju kúpim a veru nemala som😉veľmi málo ju pouzivam

9. máj 2026
avatar

Práve že som mala taku lacnejšiu s lidl ešte dávnejšie taku tu jednoduchú kolieska na prepínanie mi hrozne dačo to sa nedalo jesť práve preto som zanevrela na fritezu ale potom som si pomyslela že čo ak lepšia značka či je na tom niečo pravda alebo len značka a vyššia cena

9. máj 2026
avatar

Nemate niekto xiaomi fritezu?

9. máj 2026