icon

Sú dva typy ľudí plochy mop alebo guľatý myslím rotačné vileda značka
Mam skúsenosť s plochým prešiel niekto s polocheho na ten guľatý a je spokojnejší ? Pripadne naopak ?

avatar

ja som presla pred rokmi z plochej viledy na tu guľatú a som veľmi spokojna, len mením hlavice raz za mesiac, za tu kvalitnejsiu, nie tu klasicky bielu a je super za mňa, plochý sa mi blbo žmýkal, zostaval dosť mokrý ešte, táto rotačna perfektne vyžmýka

11. apr 2026
avatar

A ako je to s vystieranim a s prachom

11. apr 2026
avatar

Ja som mala aj aj...guľatý sa mi nepáčil...používam len plochy...

11. apr 2026
avatar
@nelinka1991

A ako je to s vystieranim a s prachom

@nelinka1991 v pohode , mam jeden mop aj na dlažbu, aj na plavačku a praveže mi prijde ok, ale neviem, co myslíš tým prachom, lebo ja vždy pred umývaním povysávam

11. apr 2026
avatar

ale teda u nás sa vysáva každý 2 deň karcherom a každý deň aspon robota necham pobehať po kuchyni a obývačke/, lebo pri mojich by sa tu aj sliepky v dome uživili a zmývam 2 krát týždenne /bungalov,100m2/

11. apr 2026
avatar

Mala som plochý aj guľatý. Plochý mi vyhovoval aj vyhovuje viac.

12. apr 2026