Sú dva typy ľudí plochy mop alebo guľatý myslím rotačné vileda značka
Mam skúsenosť s plochým prešiel niekto s polocheho na ten guľatý a je spokojnejší ? Pripadne naopak ?
nelinka1991
autorA ako je to s vystieranim a s prachom
11. apr 2026
Ja som mala aj aj...guľatý sa mi nepáčil...používam len plochy...
11. apr 2026
@nelinka1991
A ako je to s vystieranim a s prachom
@nelinka1991 v pohode , mam jeden mop aj na dlažbu, aj na plavačku a praveže mi prijde ok, ale neviem, co myslíš tým prachom, lebo ja vždy pred umývaním povysávam
11. apr 2026
ale teda u nás sa vysáva každý 2 deň karcherom a každý deň aspon robota necham pobehať po kuchyni a obývačke/, lebo pri mojich by sa tu aj sliepky v dome uživili a zmývam 2 krát týždenne /bungalov,100m2/
11. apr 2026
Mala som plochý aj guľatý. Plochý mi vyhovoval aj vyhovuje viac.
12. apr 2026
ja som presla pred rokmi z plochej viledy na tu guľatú a som veľmi spokojna, len mením hlavice raz za mesiac, za tu kvalitnejsiu, nie tu klasicky bielu a je super za mňa, plochý sa mi blbo žmýkal, zostaval dosť mokrý ešte, táto rotačna perfektne vyžmýka