icon
1 / 1
avatar

Krásna pesnička, poznám ju ale nikdy som sa tak nezamýšľala nad textom. Vystihuje presne tie pocity, keď nám deti vylietavajú z hniezda. Nenápadne, pomalyčky ale s istotou

2. sep 2024
avatar
2. sep 2024
avatar
2. sep 2024
avatar
2. sep 2024
avatar

@nelinkabublinka krásne dievčatko😘

3. sep 2024
avatar

@brendaa Ďakujem❤️

3. sep 2024
avatar

Dobrý deň už dávnejšie tu bolo myslím vaše dievčatko a padli mi veľmi do oka šaty, môžem prosím vedieť či su to site na zákazku ci niekde kúpené? Ďakujem veľmi pekne.

3. sep 2024
avatar

@marry184 Ahoj, je to značka Zuppa a kupovali sme pred začiatkom leta cez internet

3. sep 2024
avatar

Wau,ale aka velka,tu by som povedala,ze uz tretiacka. Ale mozno len na foto tak posobi.

3. sep 2024
avatar

@iwesska O par dni už bude mať 7 rokov 🙂 Ale áno, je to kus baby 😀 Už dva roky počúvame, že je minimálne druháčka 😀 Včera trčala oproti spolužiakom o hlavu v triede. Ale tak ja sama mám 179 cm 😀 Takže asi bude, podobne ako ja, prežívať trápenie pri hľadaní dostatočne dlhých riflí a dostatočne vysokého chlapa 😀 O tom, ako sa poskaldať na sedačke v autobuse či lietadle radšej pomlčím 😀

3. sep 2024