Určite to poznáte.🤣ráno sa zobudíte a zhodnotíte že dnes budete viac menej "leňošiť" veď navarené je, stačí povysávať a potom sa už len venovať deťom 🙂haha... jasné...o 10 minút už zapínam práčku, následne skladám prádlo z predošlého dňa a o pár minút nato sa pozastavim nad tým že vlastne už si hovorím že ešte okná umyť by nebolo od veci,plus pozrieť do odloženého oblečenia po starších či pyžamá ktoré tam sú nebudú dobre mladšiemu do škôlky,v tom ma napadne že posteľné treba vymeniť lebo krpec olial plachtu grankom 🤦a samozrejme hlavou mi ide kopec vecí čo by trebalo urobiť 🤭🤦už to vidím ako si večer hovorím že zase som to prehnala🤣
Ja mám dnes presne toto iste😅🤦♀️
Ráno vstanem a idem Do prace a popri práci riešim hasičov potom dieťa poto. Domácnosť potom seba a potom spím 😆🚒😁🤦🏻♀️
@linduska86 hasičov?
jasné to poznám, ja stále hovorím, že keby upratujem a behám okolo domu každý deň od rána do večera, stále by bolo čo robiť
@nella156 jj hasicov ;)
Ja som dnes mala presne taký istý deň 😅
Haaa, ja to mám väčšinou opačne.. toľko plánov a skutek utek 🤣