Asi každá poznáte :D prídete do obývačky , dráhy spí pred tv :D nie raz naňho prehovorite a stále hlasnejšie ...nič...tak zoberiete ovládač a skôr ako prepnete sa ozve : Neprepínaj mi to prosím ťa ja to pozerám , nespím :D Budim ho o 21:30 chod si ľahnúť veď spis.Jasne idem , idem. A išiel ďalej do hlbokého spánku na sedačke :D
aj ja, ale momentalne pozera poctivo
😂👍
totok poznam.a najviac ma hneva on pozera v spalni svoje diskovery a ja v obyvacke a to by ste neverili ako mu ten televizor hulaka ako nejakemu hluchemu dochodcovi,ale pritom spi ano?a idem mu to vypnut a zas ovladac prilahnuty tak to musim zo zasuvky vysklbnut😖🙉
.....ved musel dopozerat....
moj DMAX kazdy bozi den 😣
Ano ano a niečo podobne je..otoč sa na bok lebo chrapeš....odoved....ako môžem chrapat ked nespim 😂😂😂 zvlaštne spanky oni mavaju 😁
Mám doma rovnakého :D