icon
avatar
nepodarok
Správa bola zmenená    Včera o 14:41    

Tom is coming back 😁

Modrej rytíř jede tmou, modrej meč má nad hlavou, na modrém tátoši cválí do modrího hraduuu.

Ludia moji zlatí odišiel som lebo som tak cítil vtedy. Chcel som ukončiť používanie internetu že proste budem mať tlačidlový telefón, na kredit, čo semtam nabijem a zavolám si, že nebudem za také veci platit. Žil som len z dávky, zberu železa, zálohovania odhodených fliaš a plechoviek. Ale našiel som si prácu z ktorej ma do polroka nevyhodili, mám príjem, takže si môžem dovoliť smartfón a internet. Staré tlačidlové nokie, samsungy som predal poliakovi na vintede. Od poľskej ženy som si kúpil iphone na vintede, a plánujem si dať nekonečnú Radosť. Akože teraz mám nasporených 1000€ a idem na výlet do Bardejova, ale potom keď si zase nasporím 300€ tak si zaplatím Radosť na rok dopredu. To je 240€ lebo ak platíte mesačne tak 23 to stojí, ale ak si zaplatíte ročne, tak len 20€ vychádza mesiac a všetko je nekonečné. Lebo teraz mám orange prima kartu na kredit a tam je internet nevýhodný. Klasický paušál si nechcem dávať, lebo stále som ten hlúpy, sprostý, tomáš ktorého z každého zamestnania vyrazia, takže musím byť stále pripravený na to, že môžem o prácu prísť. Tak aby som sa vedel zo dňa na deň vrátiť do režimu chudobnej socky čo ledva prežíva zo dňa na deň, a preto by pre mňa bolo platenie faktúr len extra záťaž. Zatial teda som na tom tak že vždy mám peniaze ale môže sa to hocikedy zmeniť. Preto nemám nič také ako platená TV či internet cez providera. Vždy len nejaký smartfón z druhej ruky, na kredit alebo také ako radosť že to neni ani paušál ale také že si zaplatím na rok dopredu, alebo mesačne s tým že môžem hocikedy prestať. Alebo bude dualsim že nechám si orange na kredit, a k tomu si z radosti alebo 4ky dám len dáta ako druhú simkartu na dáta. Uvidím. Tak zatiaľ fungujem. Držte mi palce nech čo najdlhšie prežijem. Aby som ušetril na MHD tak som si zobral jeden bicykel do Bratislavy, a na ňom chodím z Vinohradov do Nového Mesta. Lebo pešo sa mi nechce.