nianai
autor@momlife0206 ďakujem 🙂 Áno, ten hotel je úžasný, neviem, kedy si tam bola naposledy, ale teraz ma milo prekvapilo, že vo vstupnej hale začali chovať veveričky 😍
24. okt 2020
@nianai wau..boli sme už dávnejšie, pred rokom a pól, chystali sme sa akurát na jesen, tak uvidíme 😊 ale je to zlateee strašne 😍
24. okt 2020


Krásny havko 😍 a milujem ten hotel ❤️