Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ahojte košičanky, prosím poraďte, ako sa dá dostať verejnou dopravou do Zoo, keď pricestujem do Košíc vlakom?

  Ahojte, otázka zo stavebného súdka 😅 : prosím Vás, je nejaká lehota na stavebnom úrade, dokedy musia konať? Žiadame o stavebné povolenie, od februára má pani na stole komplet všetky papiere, sama povedala, ze už nič nechýba. Posledný krok je, poslať vyjadrenia susedom. No ona stále nemá čas 🤨 dva mesiace nedvihala vobec telefon, osobne sa tam ísť nedá, lebo maju zamknuté. Dnes som sa jej konecne dovolala, ze ci vobec zije a ona mi povie, ze este sa na to ani nepozrela, ze ona na nas nema cas a zlozila mi telefon 🤷 mám nejaký právny nárok sa sťažovať? Má na to nejakú lehotu, ci je to len na jej dobrej vôli?

  Neviete, ako sa volá táto rastlina? Všade naokolo rastie a neviem ju nájsť v Atlase. Ani fotku som lepšiu nenašla na nete, keďže neviem názov 🙈

  Ahojte, 6 ročná dcéra potrebuje nový bicykel, doteraz sme mali vždy Woom, avšak maju celosvetový výpadok, nedá sa zohnať, čiže musime zmeniť značku 🤷 viete poradiť dačo rovnako kvalitné, ľahké, tak do 500€ ? Latka je nastavená riadne vysoko po tom Woome. Nevyhovuje nam ani ten sed naležato, co má väčšina horských bikov.
  A aku veľkosť ste brali svojim 6-7 rocnym detom (122cm)? 20 alebo 24 palcov?