Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

ahojte je normalne ak mi meskaju kramy tri dni ak som brala apreg 17.5. den po nehode potom prisli normalne tak ako mali a teraz meskaju mali prist 21.6. a nic stale cakam len ci to je normalne alebo ak ma niekto podobne skusenosti preistotu som robila aj test negativ dakujem!