icon

ahojte je normalne ak mi meskaju kramy tri dni ak som brala apreg 17.5. den po nehode potom prisli normalne tak ako mali a teraz meskaju mali prist 21.6. a nic stale cakam len ci to je normalne alebo ak ma niekto podobne skusenosti preistotu som robila aj test negativ dakujem!

avatar

alebo ci to moze byt aj z niecoho ineho stresy som nemala posledne obdobie az na to s tou tabletkou ale vtedy prisli uplne normalne test som robila vcera som zabudla pripisat a vcera som mala miernu zavrat alebo taky tazky pocit hlavy a silnu bolest a problemy s nafuknutim bruska

Dnes o 19:01
avatar

silnu bolest hlavy

Dnes o 19:01
avatar

Ano je to normalne.

Dnes o 19:54