Čo je dobré proti vracaniu a hnačke? Od noci syn, ale aj ja máme ťažkosti. Nič ešte nejedol, len pije, ale všetko vyvráti.
Kulišek je dobry.
Alebo čierny čaj, prípadne čierny čaj s Pepsi, v pomere pol na pol. Ale dávať po lyžičkách s prestavkami.
Čistá voda je na žalúdok ťažká
Tyčinky, coca cola alebo pepsi po lyžičkach, cierny caj, banan, piškóty. Ba hnacku synovi pomohla enterina. A mozno by som mu rozrobila kulisek. Nech nie je dehydrovany.
..namiesto vody a na doplnenie mineralov..vybublinkovanu mineralku..chutovo ovela lepsie,ako kulisek..ten som do deti nikdy nemohla dostat..
Na vracanie coca cola po lyžičkách a na hnačku povar nakrajanu mrkvu viac ako hodinu, pomixuj a podavaj
Nam coca cola neuabrala .. vyvratila.. po lyzocke vodu a na hylak ..
+ ja si dávam enterina vo fľaštičkach a dosť mi to pomáha 🙂
Enterol to davaju na pohotovosti
Žienky ďakujem, coca colu dávam, slané tyčinky tiež, len minerálku mi vôbec nechce, stále pýta čistú vodu. Strasne je tvrdohlavý ☹️ A ešte trocha Mariny zjedol, ale už zasa mu bolo nedobre, teraz konečne zaspal.
Ja som dnes v noci skončila na urgentnom prijme na infuzke, tiež som mala toto isté. Ale pustili ma ráno domov. A hneď ako som prišla do nemocnice, hned nato mi volala dcéra, že aj syn vracia. Teraz môžem čakať kto ďalší... 😪😪
@jarmila2010 kinedryl sa môže dať? Dal Vám súhlas aj dr.? Aby som ešte viac neuškodila.☹️
vracanie zastavi kinedryl..mam vyskusane aj na sebe..+coca cola...potom riesit hnacku..hylakom alebo zivocisnym uhlim...smectou...dietou