icon
93 / 206
pre tatina :-D podarila sa :)
avatar

Aj my sme dnes robili ,teda moja polovička 🙂

30. mar 2013
avatar

@annatomi ja to nejem ale muž musí mať tradíciu 🙂)

30. mar 2013
avatar

Mnaaam mnam..milujem hrudku kazdu jednu

30. mar 2013
avatar

@nika19918 Ani ja to nejem ,tiež muž musí mať 🙂

30. mar 2013
avatar

mnaaaam 🙂

30. mar 2013
avatar

@bamblbi
@annatomi
@simulienka2207 ja neviem ani či je na to viac spôsobov a druhov :-O

30. mar 2013
avatar

my robievame s hrozienkami

30. mar 2013
avatar

Mnam slana sladka s hrozienkami niekto zapeka....okrem hrozienok milujem kazdu jednu...v podstate ju zjem celu ja..mnazel po nej az tak neprahne

30. mar 2013
avatar

@nika19918 ani ja neviem, my robime roky stale tu istu :D

30. mar 2013
avatar

@annatomi
@bamblbi
@simulienka2207 fiha 🙂 ja som na slano robila k mise, nabuduce mozem na sladko 🙂

30. mar 2013
avatar

tak hrudka u nas na velku noc nesmie chybat 🙂 je to zvyk, ktory si moj tato priniesol z domova, z vyhodu 🙂

11. júl 2013
avatar

@zuzanat ja som to tiez nepoznala, ja to ani nejem az prilis vela vajec a mlieka na mna 😀 ale manzel domovinu miluje tiez 😀

11. júl 2013
avatar

a co to prosim ta je, to nepozam?

8. feb 2014
avatar

@denaalubos chuti to ako syr, taky vajecny...vari sa to pomer 10vajec 1l mlieka / 20 vajec 2l mlieka atd... Bud na sladko alebo na slano. Na sladko ze niekto dava aj hrozienka, neviem neskusasla som este tak

8. feb 2014
avatar

fiiiha, prrvy krat pocujem 🙂

8. feb 2014
avatar

@denaalubos "ta to z vychodu lakocinka" 😀 tiez som nepoznala 🙂

8. feb 2014