icon
avatar
nika19918
12. nov 2012

✿The food book✿

...pretože láska ide cez žalúdok 🙂

Nikdy neviem čo variť ! Viac mi trvá rozmýšľanie ako samotné varenie 🙂. Niekedy mám chuť iba niečo rýchlo osmahnúť maslom na panvici a niekedy som v kuchyni aj tri hodiny 😀. Neverili by ste, aký bordel vyčarujem za ten čas 😀. Nepreferujeme bio,raw, no na druhej strane nejeme nezdravo každý deň. Kuchyňa musí byť hlavne pestrá, plno farieb na tanieri, závan úžasnej vône a lahodná chuť v ústach. Varte si maminky každá po svojom. Vy samé poznáte vaše milované chute. Či je bio,nebio, čerstvé či mrazené. Nech vám chutí. Chémia si nás nájde aj tak všade inde naokolo, takže dobrú chuť maminky kuchárky a ich ratolesti. Nechajte sa inšpirovať z pár mojich fotiek. Nika

avatar

recept

22. nov 2012
avatar

@ivana133 na ktory zlato? idem k tv zajtra napisem ti 🙂

22. nov 2012
avatar

vyzerá to všetko mňam 🙂

25. nov 2012
avatar

@miruska76 Dakujem 🙂

25. nov 2012
avatar

ahoj poprosim o recept na kiwi kolac..a tvarohovy..diky

25. dec 2012
avatar

@slavkamesinova na kiwi som pridala 🙂 na tvarohovy pohladam original recept a poslem 🙂

25. dec 2012
avatar
25. dec 2012
avatar
25. dec 2012
avatar

nika musim povedat, ze vsetko vyzera famozne, je to krasne aranzovane, krasne nafotene amuseli byt vsetky jedla v tomto albume vynikajuce 🙂 klobuk dole

19. jan 2013
avatar

@minuskad oo dakujem krasne, velmi ma to potesilo 🙂 🙂 🙂 snazim sa odfotit co najlepsie aby bolo vidiet no nie vzdy stihnem urobit kvalitnu fotku 😀 dakujem za pochvalu 🙂))

19. jan 2013
avatar

fiha ty si ale kucharka 🙂)) mnam

24. jan 2013
avatar
24. jan 2013
avatar

tusim som zostala hladna 😀

19. feb 2013
avatar

@doubletgirl snad to nie je az take zle 🙂) nechcem drazdit ! len ispi. pre vas 🙂) sup ovocie s b. jogurtom 🙂

19. feb 2013
avatar

@nika19918 krasna inspiracia 🙂 len keby sa mi chcelo 😀 ale klobuk dole vyzera to uzasne :-P

19. feb 2013
avatar

@doubletgirl ani mne nerada som v kuchyni 😀

19. feb 2013
avatar

@nika19918 ze to nie je vidiet 😀

19. feb 2013
avatar

@doubletgirl clovek sa musi prekonavat ze 😀

19. feb 2013
avatar

@nika19918 teraz este nemusim ale ked aj moja mala zacne papat tak to uz budem musiet sakra 😀

19. feb 2013
avatar

@doubletgirl to ano 🙂) tak vela chute do varenia ! 🙂

19. feb 2013
avatar

mnamky 🙂

19. feb 2013
avatar

@silvuska79 dakujem 🙂

19. feb 2013
avatar

Pomooooc taktto zaranky... nadherne nafotene aj uvarene upecene...sikulka

21. feb 2013
avatar

@kattija dakujem 🙂

21. feb 2013
avatar

no KONIEC ja som pri tvojom albume tak vyhladla..ze :D..utekaaaaaaam smer-chladnicka :D

24. feb 2013
avatar

@reni1512 vsak tehulky maju dovolene 😀 🙂))))

24. feb 2013
avatar

@nika19918 nie nieee :D tiez asi musim prejst na zeleninu :D lebo to zle dopadne.. uz prave zujem sunku :D

24. feb 2013
avatar

@reni1512 😀 🙂

24. feb 2013
avatar

vyborne mnamky... dakujem za inspiraciu... lebo mne uz dochadza fantazia 😉

1. mar 2013
avatar

@philipha22 jeej dakujem 🙂) aj ja niekedy lovim v pamati ja este k tomu aj zabudam :D

1. mar 2013
avatar

@nika19918 tak ja navarim cokolvek...ale idealne je, ked mam finalnu foto ako to ma vyzerat a recept k tomu... len tak z hlavy ja varit ani piect neviem... proste taketo informacie sa mi v hlave dlho neudrzia... takze recepty ukladam 😅

1. mar 2013
avatar

@philipha22 aspon ze je to tu rychlejsie ako hladat v knihach 😀

1. mar 2013
avatar

@nika19918 😉 ja som si spravila na FB sukromny album RECEPTY... a tam si prenasam foto + recepty... lebo niekedy to najst tu na MK.... je iny zazitok 😀

1. mar 2013
avatar

@philipha22 vau dobry napad 🙂)) tak je inspiracii co najviac,pekny den 🙂

1. mar 2013
avatar

uzasne a krasne jedla! mas talent.. je tu strasne vela albumov s receptami ale tvoj je taky z vyssieho levelu 😉

6. mar 2013
avatar

@nadulka88 takto na vecer tolko milych sloov 🙂) dakujem varim zijem pre rodinu 🙂 inak by som sa ani varechy nechytila 😀

6. mar 2013
avatar

Šikovna mamina

9. mar 2013
avatar

@sisiqe Ďakujem 🙂 🙂

9. mar 2013
avatar

mňam mňam.....robíš nám chuťky 🙂))

19. mar 2013
avatar

@dada7701 nejak ma depta pocasie ani varit sa mi nechce 😀

19. mar 2013
avatar

@nika19918 to máš pravdu, to počasie je na figu...už keby bolo teplučko....

19. mar 2013
avatar

@dada7701 ja letim na slovensko o par tyzdnov, dufam ze uz prisievi a bude cakat slnce na letisku 😀

19. mar 2013
avatar

prisvieti*

19. mar 2013
avatar

@nika19918 no ja verím,že o pár týždňov sa už budeme vyhrievať na slniečku 🙂))) a užívať si ho 🙂)

19. mar 2013
avatar

@dada7701 veru tak !!! musíme

19. mar 2013
avatar

uzasneee, pri kazdej fotke som nasucho prehltala 🙂 aaach jaaaj 🙂 sikulka 🙂

30. mar 2013
avatar

@simulienka2207 OOO ďakujem :-*

30. mar 2013
avatar

ach, fantasticke jedla, hned som dostala hlad, sikovna mamicka 🙂

6. júl 2013
avatar

@buba08 ups :-/ dajaky jogurt aspon 🙂

6. júl 2013
avatar

@nika19918 no jogurt nemozem, mam alergiu na mlieko, ale tvoje receptiky ma zaujali, akurat namiesto smotany dam pohankove alebo ryzova mlieko

6. júl 2013
avatar

@buba08 ach jaj ☹ ..s radostou,dlho som nepridavala nejak som nefotila 🙂

6. júl 2013
avatar

Mamina sikulka a hlavne rada vari.Je vidiet,ze je to pripravovane s laskou.

27. júl 2013
avatar

@janawi ďakujem za pochovalu 🙂 ;)

27. júl 2013
avatar

@nika19918 super album hned by som si z neho niečo dala🙂

8. nov 2013
avatar

@adulienka16 ďakujem za nahliadnutie 🙂 snáď bude inšpiráciou. pekný večer 🙂

8. nov 2013
avatar
29. jan 2014
avatar
29. jan 2014
avatar

Jooj do tohto albumu sa ako dobre pozera,,, sama mnamka, a este ako to dobre vsetko vyzera ,mnam, mnam 🙂

8. feb 2014
avatar

@denaalubos ďakujem za pochvalu 🙂

8. feb 2014
avatar

šikovná..hneď by som si niečo dala 🙂

18. feb 2014
avatar

@franca1 aj ja som nejako hladná 😀

18. feb 2014
avatar

Mnaaam tento album nemozem pozerat vecer 🙂

18. feb 2014
avatar

@vepyovas zlata 🙂

18. feb 2014
avatar

úžasné jedlá,úžasné foto,celý album je super 🙂 možem sa spýtat s čím fotíš?...

17. mar 2014
avatar

@vierenka77 klasickym zakladnym objektivom na nikone.

17. mar 2014
avatar

@vierenka77 a ďakujem 🙂

17. mar 2014
avatar

@nika19918 ahm a aký máš nikon? uvažujem nad niákym lepším fotákom,....

17. mar 2014
avatar

@vierenka77 ojooj už náš hrdy starec ma pomaly 4 roky. Zrkadlovka. Tie 3100 su dobre pre začiatočnikov. My mame 5kovy

17. mar 2014
avatar

úžasný album, pri dezertoch mi nezadržateľne tečú slinky 🙂 mňam 🙂

25. mar 2014
avatar

@lenadka ďakujem za pochvalu 🙂

25. mar 2014
avatar

@nika19918 mňam... všetko by som si dala. Si veľmi šikovná kuchárka...

6. apr 2014
avatar

@helenkat ďakujem, status mám " stále v účení" 🙂 😀

6. apr 2014
avatar

úplne že super. Z tvojho jedálnička by som si dala úplne všetko. A vieš čo sa hovorí najlepší kuchár je ten čo improvizuje

11. apr 2014
avatar

@matusko2008 ďakujem to poteší 🙂

11. apr 2014
avatar

mňaam, jak to krásne všetko vyzerá, fantastické, mať tak replikátor zo startreku :D, táák by som sa napráskala

22. apr 2014
avatar

@mayami 😀 😀 🙂

22. apr 2014
avatar

Tento album je božský a moje diéta je zas v troskách 😀

30. apr 2014
avatar

@alexandramaria snáď nie 🙂

30. apr 2014
avatar

Žienky, mnohé mi píšte pošty, že ktorý koláčik pečiem najradšej a ktorý by som odporúčila. Ja pečiem zakaždým iný a vždy niečo nové 🙂

27. jún 2014
avatar

nadherny album 🙂

27. júl 2014
avatar

@nadineqq ďakujem 😉

27. júl 2014
avatar

Najkrajší album aký som videla... Krásne naaranžované papaníčko....:D

28. júl 2014
avatar

@sally1 jeeej Ďakujem krásne 🙂

28. júl 2014
avatar

Krásny album 🙂 Ďakujem za inšpirácie, lebo ja už niekedy fakt neviem, čo vymyslieť.

14. aug 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@lucikusik Ďakujem. No to sme viaceré. Hlavne keď mám doma malého výmyselníka 🙂 🙂

14. aug 2014
avatar

Waw skvele jedla, krasne naaranžované 👍😉

11. nov 2014
avatar

@lola77 Ďakujem za pochvalu 🙂

11. nov 2014
avatar

@nika19918 skvelý album 🙂

23. mar 2015
avatar

@laja77 ďakujem 🙂 🙂

23. mar 2015
avatar

Perfektný,inšpiratívny album🙂

17. okt 2015
avatar

@alenkadesign dakujem ☺

17. okt 2015