
53 / 206
nika19918
autor@martina1612 ano, akurat sa chystam zajtra na spenatove
14. feb 2014
a to navrchu je majoneza?ci?
14. feb 2014
nika19918
autor@martina1612 nee kyslu smotanu som si vyliala na to 😀
15. feb 2014

@martina1612 ano, akurat sa chystam zajtra na spenatove
a to navrchu je majoneza?ci?
@martina1612 nee kyslu smotanu som si vyliala na to 😀
To su halusky?