icon
141 / 206
Black Forest Gâteau
avatar

mňam..vyzerá úžasne...práve pijem kávu , tak asi idem hriať rúru a piecť :--)

5. aug 2013
avatar

@barborkab ja som podla original receptu nerobila, 3x piskoty,na to ceresnovy jam, uvarila som zlaty klas+ceresnovy dzus + posekane ceresne,vyliala na platy,na to slahacka a vrstvila. pekny den 🙂

5. aug 2013
avatar

@nika19918 fakt diki ze mi robis hladnej chute :D

5. aug 2013
avatar

@evikulik neboj sa aj ja som veru o "hlade" 😀 na obed som mala ovocie 😀

5. aug 2013